Posts Tagged ‘velipoje. deti’

Postuar nga on . ne Banese

Shes apartament banimi (banese) ne plazhin e Velipojes, ne Kompleksin Fishta, kati i pare, ka pamje edhe nga deti, banesa ka 75 meter katrore, sallon + aneks gatimi + dhome gjumi + banjo + ballkon

Apartamenti ka ashensor, uje te pishem dhe energji elektrike me kontrate te rregullt. Banesa eshte krejtesish e kompletuar me paisje dhe orendi me 6 krevate, 2 kondicionere, etj.

Per me teper informacion na kontaktoni +355692171710

Mos humbisni rastin per te bere tuajen kete banese per pushimet tuaja ne plazhin e mrekullueshem te Velipojes, ne Shkoder, Shqiperi

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483