Posts Tagged ‘Shkodër’

Postuar nga on . ne Banese

Apartament i ri 1+1 bashke me bodrum, kati II, Zdrale!!
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me tete kate (shtate banimi). Pallati eshte i sapo perfunduar, i paisur me ashensor dhe i ndertuar sipas te gjithave kushteve teknike bashkekohore. Apartamenti perbehet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me nje hapesire relativisht te gjere, dhoma e gjumit se bashku me ballkon dhe banjo. Se bashku me apartamentin shitet dhe bodrumi me siperfaqe 20 m². Per nje vizite tek prona apo per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Postuar nga on . ne Shtepi

Vila dy kateshe ndodhet ne nje zone te qete dhe te rehatshme te qytetit. Eshte nje vile e ndertuar sipas te gjithave kushteve teknike bashkekohore, me hapesira te planifikuara e te organizuara ne menyre shume funksionale. Perbehet nga dhoma e ndenjes se bashku me guzhine te mobiluara me shume finese, dy koridore te gjere, tre dhoma gjumi te mobiluara me shume komoditet (sipas qellimit te perdorimit), dy veranda me pamje te bukur, dy banjo te mobiluara ne menyre te vecante ku njera ka dhe dush me hidromasazh. Vila ka dy hyerje, te cilat mund te funksionojne ne menyre te pavarur. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni nëpërmes telefonit

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia private ndodhet ne zonen historike, ne qender te qytetit, afer shetitores kryesore. Perbehet nga koridori, kuzhina, dy dhoma gjumi, banjo dhe veranda. Eshte e ndertuar sipas nje stili te vjeter lokal dhe ka ndritshmeri te plot. Vendndodhja e saj ne rruge kryesore mund te sherbej si nje alternative per zhvillimin e nje biznesi. Per nje vizite apo per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia private ndodhet ne nje zone te qete dhe te rehatshme te qytetit. Eshte e ndertuar vitet e fundit sipas te gjithave kushteve bashkekohore. Perbehet nga dy kate ku secili kat ka hyerje te vecante. Kati perbehet nga veranda relativisht e gjere dhe me pamje te bukur, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, koridori dhe banjo. Shtepia eshte e mobiluar me shije, me komoditet dhe shume funksionale. Perpara ka oborr te zbukuruar me bime dekorative dhe vend per parking. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483