Posts Tagged ‘shitet’

Postuar nga on . ne Banese

banesa tek rrota kuqe.kati 3 pamje nga rruga kryesore.vija e pare e detit.pallat i ri me lift.banesa tek shkembi kavajes kati i 5. 200m nga bregu i detit.pallat i ri me lift.ju njoftoj jane ne okazion.

Postuar nga on . ne Banese

banesa tek rrota kuqe.kati 3 pamje nga rruga kryesore.vija e pare e detit.pallat i ri me lift.banesa tek shkembi kavajes kati i 5. 200m nga bregu i detit.pallat i ri me lift.ju njoftoj jane ne okazion.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtëpia ka 4 kat dhe 2 hyrje të veçanta. 2x 290m2
Dimensionet: 11.5m x 12.7m
Njëra pjesë e shtëpisë ka 5 dhoma, 3 banjo, 1 kuzhinë, 1 shitore (oser garazhë për veturë) me depo dhe një banjo, një dhomë për nxemje qëndrore.
Me plan të Arkitektit. Me leje ndërtimi. Me leje për shitore. Me kanalizim. Me lidhje në ujësjellës të qytetit. Me lidhje në rrymë.

Info ose Foto tjera:
044/ 364 348 ose +41/ 78 / 896 90 04 – shkela@swissonline.ch

Postuar nga on . ne Toke

Shitet ose jepet në shfrytëzim prona, në të cilën buron uji natyral nga Bjeshkët e Sharrit.
Adresa: Fshati Firajë, Komuna e Shtërpces.
Uji buron nga Malet e Sharrit, afër majës së Lubotenit dhe ka kapacitet të mjaftueshëm që mund të shfrytëzohet për prodhim dhe mbushje të ujit natyral.
Terreni është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë – Prizren.

Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës

Postuar nga on . ne Toke

Shiten 5 ari truall ne Drenas , trualli posedon rrugen dhe esht i pershtatshem per banim.

Çmimi 3.700 euro ari .

Tel: 044 370 940 ose 049 370 940

Postuar nga on . ne Banese

Shes banesen ne Ulpiane te fontana ne solitera, Banesa eshte e renovuar ne teresi ujesjelles, kanalizim, dyer dritare etj, gjithashtu eshte edhe e mobiluar, nuk ka nevoj per kurfare investimesh shtese, ka te instaluar edhe ngrohjen me rryme dhe eshte i pamvarur nga ngrohtorja e qytetit. Ndertesa e ka liftin e posamontuar te ri dhe funksional. Ka pamje te mrekullueshme ne Lindje dhe Perendim.

Postuar nga on . ne Banese

Shes Banesen në Vushtrri kati i 4, me dy dhoma gjumi, dy ballkona ,dhom e pritjes me 35 m2, kuzhina, dy Wc, një dhomë për hobi, një banjo, nxemja qendrore ,klima dhe lift funksionojn. Banesa është në gjrndje shumë te mirë komode, me të githa paisjet ,sipas marrveshjes me mobilje çmimi.65000.euro ose pa mobilje 55000 euro. Banesa gjindet ne rrugën Dëshmorët e kombit apo banesa me xhama siq po i thojshin në Vushtrri.

Postuar nga on . ne Lokal

Shitet caffe bar-i 66m2 në qendër të Prishtinës, është 2 katë dhe ka terasë 40m2 është funskional, dhe i gatshëm per punë. Lokali gjindet te posta kryesore.Çmimi 180000(i negociushem) 044 13 11 13 049 13 11 13 bëj ndërrim me shpi, banesa ose tokë(parcelë) me pozitë të përshtatshme.

Postuar nga on . ne Lokal

Shes lokal në Pejë te qendra zejtare “Haxhi Zeka”, në rrugën kryesore (rruga rrokaqiell-stacion i trenit). I përshtatshëm për biznese të ndryshme. Çmimi 39.000 €

Postuar nga on . ne Shtepi

shitet shtepija ne prishti shtepija ka 5 ari truall ka 4 dhoma 2 bodruma banjo dhe koridor

Postuar nga on . ne Banese

shitet banesa 2 dhomshe ne Prishtine bregu i diellit 2 banesa gjendet ne katin e III numri kontaktues eshte +37744207055.

Postuar nga on . ne Banese

Leshoj banesen me qera afer komunes se vjeter ne Prishtine banesa eshte e re dhe e mobiluar numri kontaktues eshte+37744207055.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483