Posts Tagged ‘peje’

Postuar nga on . ne Lokal

Lokali eshte ndertim i ri,ka nje siperfaqe prej 250 m².Gjendet ne rrugen kryesore mbi lagjen Fidanishte.Shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste.Per kontakt tel : 044130401 dhe 049130401

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepija dy kateshe ne qender te qytetit me 2 lokale para shtepis te rrokaqielli, te burgu afer Gjykates se qarkut 50 metra prej rruges kryesore
eshtë ndertim i ri, me izolim ka 5 dhoma kuzhina 2 banjo dhe shpajzin.
Mund te na kontaktoni ne tel. +377 44 568 627 ose +386 49 568 627

Postuar nga on . ne Banese

Shes Banesen ne Peje, tek lagja e njohur si “Vorrezat e Kakariqit”, perndryshe tani rruga Pandeli Sotiri.
Banesa ka gjithsejt 61.5 metra katror,Banesa posedon 2 dhoma, nje kuzhin mjaft te madhe ,banesa gjithashku ka 2 pjes shtes (shpajze) qe mund te shfytzohen per te lene gjera te ndryshme, njeri eshte brenda ne banes dhe lidhet me kuzhine, ndersa tjetri ngjitur per deren e hymjes se baneses, pra hapsir e veqant.
Poashtu banesa ka dhe 2 ballkone. Banesa eshte ne katin e 4-te.

Postuar nga on . ne Toke

Shes tokë në rugovë, në një vend shumë të mirë. Trualli është i përshtatshëm për ndërtim. Çmimi sipas marrëveshjes

Postuar nga on . ne Toke

SHES 28ARI TOKË NE DREJTIM TE RRUGËS PEJË ROZHAJ NË ANEN E DJATHT LARG RRUGES KRYESORE 150m. Çmimi për ari kushton 3100euro. Parcella shitet komplet ose dy parcella nga 14ari veçmas.

Postuar nga on . ne Shtepi

Jep me Qira shtepin ne pej .. shtepia posidon dy dhoma kuzhin banjo sallon te full mobiluar ..

PER MASHUM INFOMATA NA KONTAKTONI NE TELL 049-611162

SHTEPIA GJINDET NE PEJË AFER STACJONIT E AUTOBUSVE

Postuar nga on . ne Banese

Shitet Banesa 100 m2 (+ 9 m2 podrum) ne zonen afer Tregut te Gjelbert ne Peje. Banesa eshte e mobiluar (shume moderne siq shihet edhe ne foto).. banesa ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine (shume moderne dhe e shtrenjte), 2 banjo dhe 2 ballkone..
Pra banesa eshte teresisht e mobiluar (shume moderne) dhe shume funksionale..
Banesa eshte prone e shqiptarit..
Çmimi eshte shume real tu marr parasysh vendndodhjen, gjendjen perfekte e baneses dhe kuadraturen…
Nese jeni te interesuar lirisht na kontaktoni.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepia me 5ari tokë në Vitomericë afër shkollës fillore rrugës ambullates 100metra larg rruges kryesore.Shtëpia është 2 katshe kati i parë sallon me kuzhinë dhe banjo kati i dyt 4 dhoma gjumi dhe është në një lagje shumë të qetë per informacion lajmronu ne tel 049662057

Postuar nga on . ne Banese

Banesa ka 2 dhoma,kuzhinen,shpajzin,koridorin,2 ballkona,banjo,podrumin.
Banesa gjindet ne lagjen”Fidanishte” kati i 4-rt ka edhe parkingin per vetur edhe oborin per femijë.
Banesa është ne gjendje shumë të mirë dhe është pron shqiptare me dokumentacion të rregullt .
Afer është ambullanta, shkolla fillore,kopshti i femijëve ,Greta market, Eskimo market 045 627-355

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia afër shkollës fillore Dardania në Pejë. Shtëpia është 100 m2, ka podrom me parket prej 16.40m2, shupë për lëndë djegëse(qymyr apo dru), me ngrohje qendrore, Pronë e trashëguar d.m.th. shqiptari, me dokumentacion të pastër, posedon 5 ari vend-katror 25 x 25, në vend të qetë dhe pjesë ideale të qytetit.. Qmimi fiks

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepi ne Peje komplet e renovuar brenda dhe jashte ne 2012 :
Dyer e Dritare ( lesna), SIstemi i Ujit ( jakomini), Kanalizimi, Rryma, Banjot, Izolim me stiropor 10cm., Fasada etj etj…me nje fjale te gjitha …
Shtepia e ndertuar ne 4 ari toke.

Mund te me kontaktoni nga ora 10-22 ose me Email.

CMIMI I NEGOCIUESHEM

044/207-461
049/226-223

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepia ne Pej ne lagjen Dardania 2,afer shkolles , ne vend te qet , Shtepia eshte e banushme ne gjendje perfekte si jasht ashtu edhe mbrenda, ka 6 dhoma , 2 banjo, 2 garazha , ka 4 ari e 80 qmimi sipas marrveshjes , per me shum info… na kontaktoni ne keta nr 044 327 133 , 049 485 914

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483