Posts Tagged ‘OKAZION’

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet Apartament ne Kompleksin “Tirana Golden Park”.

Apartament me siperfaqe te pergjithshme 86m2 , 2 dhoma +1 soxhorno (guzhine) + 1 banjo + 1 ballkon , ne katin e 7 banim.
Komplesi do te jete i paisur me hapsira te bollshme shlodhese dhe argetuese.
Ndertimi i standarteve te larta me dopjo tulle,me sistem izolimi me polisterol,Dritaret me Dopjo Xham,Ashensor ,Uje dhe Drita 24 ore .

Orientim : Veri – Perendim
Cmimi:550 euro/m2 i Diskutueshem.

Postuar nga on . ne Banese

Shitet apartament tek Zogu i Zi te KMY , me struktur 2+1 , apartament i perfunduar , me hipotek , kati i 2 banim.
I banueshem dhe ne nje ambjent larg zhurmesm me ashensor,
uje , drita…

Postuar nga on . ne Lokal

Ne golem , prane kompleksi Giardino, shitet dyqan, ne rrugen kryesore , sip – 30 m2, me hipoteke, kati 1.cmimi 800 euro/m2 i diskutueshem. Shitet per arsye emigrimi. nr.cel – 0682080048

Tel. : 0682080048

Cel. : 0698134447

Postuar nga on . ne Banese

Okazion !

Ne golem , prane kompleksi Giardino, shitet apartament, sip – 50 m2, me hipoteke, kati 5 me pamje nga deti.cmimi 400 euro/m2 i diskutueshem. Shitet per arsye emigrimi. nr.cel – 0682080048

Tel. : 0682080048

Cel. : 0698134447

Postuar nga on . ne Shtepi

OKAZION

Tirane, Rr.Muhamet Delia, prane Lokal Fresku, tek Big Market, shitet apartament, kati IV, me ashensor, 97m2, kuzhinë-sallon, 2 dhoma, 2 banjo, ballkon, ne gjendje shume te mire, 2 koridore, me hipoteke.

Cmimi 50,000 Euro.

Postuar nga on . ne Toke

shitet truall 216 m2 me tapi dhe hipotek trualli ndodhet ne plazh hekurrulla durres 700 metra nga deti cmimi 130 euro/m2 cel 0692336889.

Postuar nga on . ne Lokal

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina”

-Njesi komerciale me sip. 91.5 m2 ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore.

Ambjenti disponon hyrje te veçante nga rruga kryesore me pamje nga deti. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregetare, karakterizohet nga nje ekspozim mjaft terheqes me pamje nga deti dhe rrugen kryesore Skele – Uji i Ftohte.

Adresa:Vlore, kompleksi Marina
Çmimi: 2.200 euro/m2

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com
web:www.pespagroup.com/imobiliare

Postuar nga on . ne Banese

Ne shitje 3 apartamente tek ish fusha e orizit ne Vlore.
Ap. 104 m2 +23 m2 vrd, kati 6, 2+1 me dy banjo, orientuar nga veri-perendimi, Kulla 3
Ap. 103 m2, kati 6, 2+1 me dy banjo, i orientuar nga lindja, Kulla 3
Ap. 107 m2, kati 6, 3+1 me dy banjo, i orientuar nga perendimi, kulla 1
Viti i ndertimit: 2008
Apartamentet ndodhen ne nje zone mjaft te frekuentuar te Vlores.
Cmimi i shitjes: 400 euro/m2, cmim okazion.

Per me shume:
Mob: +355 68 20 56 356
E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Web: www.pespagroup.com/imobiliare

Postuar nga on . ne Banese

Ne shitje 3 apartamente tek ish fusha e orizit ne Vlore.
Ap. 104 m2 +23 m2 vrd, kati 6, 2+1 me dy banjo, orientuar nga veri-perendimi, Kulla 3
Ap. 103 m2, kati 6, 2+1 me dy banjo, i orientuar nga lindja, Kulla 3
Ap. 107 m2, kati 6, 3+1 me dy banjo, i orientuar nga perendimi, kulla 1
Viti i ndertimit: 2008
Apartamentet ndodhen ne nje zone mjaft te frekuentuar te Vlores.
Cmimi i shitjes: 400 euro/m2, cmim okazion.

Per me shume:
Mob: +355 68 20 56 356
E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Web: www.pespagroup.com/imobiliare

Postuar nga on . ne Banese

Shesim ambiente me forme organizimi 1+1 dhe 2+1, ne katin e peste dhe te gjashte te banimit.
Objekti eshte i perfunduar dhe ndodhet perball Casa Itali ne rrugen paresore.

Siperfaqet e ambienteve ne katin e peste jane:
– Ambient me siperfaqe 74.3 m2 i organizuar ne formen 1+1
– Ambient me siperfaqe 75.4 m2 i organizuar ne formen 1+1
– Ambient me siperfaqe 92.0 m2 i organizuar ne formen 2+1
– Ambient me siperfaqe 86.5 m2 i organizuar ne formen 1+1

Siperfaqet e ambienteve ne katin e gjashte jane :
– Ambient me siperfaqe 74.3 m2 i organizuar ne formen 1+1
– Ambient me siperfaqe 75.4 m2 i organizuar ne formen 1+1
– Ambient me siperfaqe 86.5 m2 i organizuar ne formen 1+1
– Ambient me siperfaqe 92.0 m2 i organizuar ne formen 2+1

Dokumentacioni i prones:
– leje ndertimi
– Hipoteke

Cmimi : OKAZION 460 euro/m2

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com
web:www.pespagroup.com/imobiliare

Postuar nga on . ne Shtepi

Vila ndodhet ne Lagjien nr. 8 ne Durres, ne faqen juglindore te kodrines.

Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 dhe siperfaqja teresore eshte prej 360 m2. Vila eshte dykateshe dhe ka strukture 5+1. Ka dhe parkim te nendheshem.

Zona ne te cilen ndodhet ndertesa eshte nje zone urbane, me ndertesa banimi kryesisht private. Eshte nje zone e qete dhe me ajer te fresket.

Cmimi i shitjes: 610eur/m2 (i diskutueshem)

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com

www.pespagroup.com/imobiliare

Postuar nga on . ne Banese

Zona/Rruga : Astir, Unaza e Re

Shitet apartament 1+1, 72.53 m2 ne zonen e Astirit ne Unaze te Re rreth 100m nga rruga kryesore.

Apartamenti eshte i organizuar ne formen 1+1 dhe pozicionohet ne katin e 6 banim ose ne katin e 8 te pallatit, Shkalla 1.

Cmimi 420 euro/m2 vetem perkohesisht.

Pallati eshte ne ndertim e siper.

Per me shume informacion, ju lutem kontaktoni:

+355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483