Posts Tagged ‘ofertasuksesi banesa’

Postuar nga on . ne Banese

Shes banese (22 m2+12 m2 mbi kulm) ne Prishtine, lagjja “Upiana”, afer shkolles fillore “Hasan Prishtina”, kati i peste, lift nuk ka. Banesa eshte ndertim i vjeter, ka: dhome dite me kuzhine, dhome gjumi. Nderrimi i mundshem me ndonje banese te re ne Prishtine apo Fushe Kosove. Çmimi 30.000

Postuar nga on . ne Banese

Shes banesë 115 m2 në Prishtinë, lagjja “Emshir”, kullat e arabëve, kati i nëntë. E mobiluar, me ngrohje qendrore me rrymë, ka: dhomë dite, kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy korridore, dy banja, dy tarraca. Banesa është punuar ekstra është investuar në te në vlerë prej 35.000 €. Çmimi i shitjes 80.000 €

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qira banesë 150 m2 në Prishtinë, afër shtëpisë së pleqve, kati i parë. Banesa është e mobiluar, ka: dhomë, kuzhinë të ndarë, tri dhoma gjumi, dy banja, dy ballkone. E përshtatshme edhe për zyrë. Çmimi 500 €

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483