Posts Tagged ‘merrjep banesa’

Postuar nga e godita on . ne Banese

Shes urgjent banesë ekskluzive 76 m2 në Prishtinë, lagjja “Arbëria”, prapa Ministrisë së Shëndetësisë, kati i katërt. Banesa ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, depo, ballkon me pamje nga qyteti. Banesa shitet e mobiluar, ka edhe ngrohje qendrore. Momentalisht e lëshuar me qira. Çmimi 70.000 €

Postuar nga e godita on . ne Banese

Risi risi shitet banesa me qmim shum te volitshume Banesa gjendet ne dragodan ne lagjen Arberia Rr. Eduard liri.Banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka 1 dhom te dites 1 dhom te fjetjes, kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon.
Te interesuarit luten qe te kontaktojne pronarin Zt RIFAR Duraku ne : 044-383-753
ose Ferki Duraku Tel : 044-520-882 Ne Prishtine ose ne Email : bedrilumnijeduraku@hotmail.co.uk

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483