Posts Tagged ‘me qira’

Postuar nga on . ne Lokal

Dy dyqane me qira në lagjen Arbëria (ish Dragodan),në rrugën kryesore, 100 metra nga Restaurant Amadeus. Mund të përdoren së bashku si një lokal ose veçmas. Madhësia përafërsisht është 35m2 dhe 15m2. Qiraja €200 dhe €150 për muaj apo €300 nëse merren së bashku. Pagesa bëhet tre muaj në avans.

Postuar nga on . ne Lokal

Lokali është për hapësirë komerciale që gjendet në Veternik, ka një sipërfaqe prej 500 m2 dhe gjendet në katin e dytë (P+1+1). Lokali është buzë rrugës kryesore, 1 km prej qendrës tregtare Gorenje. Hapësira është e përshtatshme për depo, sallon (showroom), dyqan, restorant etj. Qiraja është €1200 për muaj, ndërsa pagesa është 3 muaj në avans.

Postuar nga on . ne Banese

banesa gjiindet ne katin e 3 perball policis 1 , ka dhom gjumi ,dhom ndeje , kuzhin te madhe , banjo ,ballkon ,shpajz,nxemje qendrore te qytetit VETEM PER FAMILJAR .info nga ora 17,.-tel.044660541

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qira garsonierë prej 1 tetorit në Prishtinë, rr. “Bajram Kelmendi”. E mobiluar komplet. Çmimi 195 €
043190170

Postuar nga on . ne Banese

Leshoj banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit(te banesat e standardit). Banesa është në katin e 7 ,ka 70m2 dhe perbehet nga 1 dhome dite,1 kuzhine,2 dhoma gjumi,1 banjo.1 ballkon,1 garazh,1 bodrum si dhe ashensori punon. cmimi 350

Postuar nga on . ne Banese

Ne Lagjen MATI 1, Bregu i Diellit-perballe Banesave te Bardha ne Prishtine. leshohet Banesa moderne me qira ne nje lagje te preferuar te Prishtines me 60m2, 1 dhome gjumi, Qendrim Ditor, Kuzhine, Banjo, Ballkon, Podrum, Garazhe. Ka pamje te bukur nga Ballkoni. Ndertim i ri sipas standardeve te mira, Ashensore, Termoizolim dhe turra te fasades, me mirembajtje dhe UJE 24 ORE, lojera per femije. Leshohet direkt nga pronari. E BANUESHME MENJEHERE,tani ka edhe roleta veneciane.Banesa eshte ne katin perdhes dhe eshte e pa mobiluar, dmth leshohet me qera pa mobilje.Banesa eshte e re.Per me shume kontakto ne nr 044-202-982 ose ne 00447877344213 .
Çmimi sipas marrëveshjes

Postuar nga on . ne Shtepi

Vila ofron garazh parkimi, distance te shkurter nga plazhi, si ne kembe dhe me mjet.
Nje nga lagjet me te qeta te sarandes, ofron freskine e mbremjes me nje oborr te kendshem, me pamje clodhese te Gjirit te Sarandes.
Secila garsoniere, ofron kendin e kuzhines, mikrovale, tostiere, sobe, frigorifere, aspirim, lavatrice, uje te garantuar me depozite.
Krevat matrimoniale ose per femije sipas kerkesave dhe kondicionere.
Tualet te pajisur me te gjitha komoditetet.
Te gjitha keto vetem per 2500 leke nata.
Gjate gjithe qendrimit tuaj do te keni asistencen dhe ndihmen e nevojshme per te shijuar pushimet me te bukura ne Sarande.
Per prenotimin e ambjentit, ju lutem kontaktoni ne nr. 069 42 89 126 (vodafone club).

Postuar nga on . ne Lokal

Jap me qira lokalin në Prishtinë, te bulevardi “Bill Klinton”, afër sallonit “Passion”, katin e dytë. Lokali posedon dy zyra me nga 20 m2, sallonin e pritjes 50 m2 (mund edhe të ndahet sipas dëshirës), banjë të renovuar dhe rregulluar, derën e hyrjes e ka prej xhamit.

Postuar nga on . ne Shtepi

Jepet me qera nje vile tre kateshe tek Unaza e Re, Lagjia 18 prane pallatit te persekutuarve, Rruga ”Mbreti Pirro”.
Ndertesa eshte e pershtatshme per çerdhe/ kopesht, objekte kulti fetare, qender klinike shendetesore, etj.
Siperfaqja eshte 150m2 nje kat.
Jepet me afat te gjate kohor.
Qeraja eshte 700 Euro, (e diskutueshme).
Nr tel 069 42 38 006, 069 53 59 726

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qira banesë të mobiluar 70 m2 në Prishtinë, rr. “Haxhi Zeka”, afër shkollës së mesme Teknike, në drejtim të “Toni” market, kati i tretë. E mobiluar, ka internet, kabllor të dy kompanive, ujë 24h. Oferta vlen për çift apo dy persona. Çmimi 200 €

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qera banesë 45 m2 në Prishtinë, lagjja “Dardania”, afër marketit “Viva” (te ‘Ora’), kati i parë. E rinovuar, me mobilie te reja, ka dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banje, ballkon. E përshtatshme per familjar. Çmimi 300 €

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qira banesë 35 m2 në Prishtinë, përball hotelit “Grand”. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë, banjë, ballkon të vogël. Çmimi 300 €, ku janë të përfshira edhe shpenzimet

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483