Posts Tagged ‘dodona’

Postuar nga e godita on . ne Banese

Banese 3 dhomshe per shitje ne lagjen Dodona, te Albi Market, afer Sllovenia Sportit, me siperfaqe 70m2, kati i 5-te. Banesa ka kete renditje: sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, korridor, ballkon.

Çmimi: 63.000 €.
Ndertim i ri.

Kontakti
044245454
038248165
E-MAIL: kosovaimmobilien@ipko.net
Tel: 038 / 248-165 : 044 / 245-454

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483