Posts Tagged ‘banesa ne shitje’

Postuar nga on . ne Banese

Banesa gjindet ne Kodren e diellit , afer Velanise afer shkolles fillore ILIRIA , ne katin e pare.
Banesa është plotësisht e rinovuar.
Banesa ka dy dhoma te fjetjes 4×3 m,sallon5.16×4 m,kuzhine 4×3 m,banjo 3×2 m,koridor, shpajz,balkon.
Banesa ka parking per vetura.Salloni dhe dhomat e fjetjes jan ne anen jugore (kah parkingu
,siq shifet ne foto),kuzhina eshte kah lindja.mund te kontaktoni edhe ne SKYPE ,kerkoni emrin skender.meta1 tel. 045 644 067

Postuar nga on . ne Banese

Banesa gjindet ne lagjen Tophane, thuajse ne qender; te viva fresh, eshte ne katin e 8, e rregulluar, e punuar dhe e mobiluar shum mir (si per veti), posedon 70 m2 Sallon me Kuzhin me Ballkon e cila eshte komplet me nxemje ne pod dhe ne te gjitha anet e sallonit me Dritare me nje shikim fenomenal ne gjith Qytetin, 4 dhoma gjumi me mundesi te bahen edhe 1 apo 2 dhoma shtes, 2 Banjo, 1 shpajz plus edhe nen kulm jan mbi (50 m2 SHTES GRATIS TE PALLOGARITURA NE QMIM per me i lan gjesendet e ndryshme ku eshte edhe rezervari i ujit, bojleri etj…)

Per qdo Interes serioz mund te me kontaktoni ne email bfwhoti@yahoo.de apo ne nr tel. +49-17632230049 dhe mund ta shihni banesen diqka extra e punuar dhe extra mobilje qe te gjitha komplet ne qmimin e cekur.

Mund te marr edhe ndonje Banes me te vogel apo ndonje Makin mundesisht me targa te huaja (Evropiane), vetem se duhet qe Banesa apo Makina te ken qmim real, perndryshe ju lutem mos bani oferta te kota.

Me respekt Bekimi.

Postuar nga on . ne Banese

SHES BANESEN NË BRESJE TË FUSHË KOSOVËS . BANESA KA DY DHOMA GJUMI KUZHIN DHE TERAS BANESA ESHTE EMOBILUAR KOMPLET POSEDON EDHE DOKUMENTACION TE RREGULL 044 413221

Postuar nga on . ne Banese

Kati 4. Akomodimi: Ashensor, Furnizim me uje 24 ore, Ujë të ngrohtë dhe ngrohje,Energji Elektrike 24 ore, Linjë Telefoni , Ballkon
Dokumentacioni: Pa hipoteke, Me leje ndertim
Apartamenti eshte organizuar ne formen 2+1 ne katin e katert te banimit, ndodhet prane ish fabrikes se bojrave Astir, rreth 100 metra nga rruga e Unazes se Re, buze rruges qe lidh Unazen e re me grupin e ndertesave ne kete zone.
516EUR/M2, I negociushëm

Postuar nga e godita on . ne Banese

Shes urgjent banesë ekskluzive 76 m2 në Prishtinë, lagjja “Arbëria”, prapa Ministrisë së Shëndetësisë, kati i katërt. Banesa ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, depo, ballkon me pamje nga qyteti. Banesa shitet e mobiluar, ka edhe ngrohje qendrore. Momentalisht e lëshuar me qira. Çmimi 70.000 €

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483