Posts Tagged ‘banesa me qira’

Postuar nga e godita on . ne Banese

Shes urgjent banesë ekskluzive 76 m2 në Prishtinë, lagjja “Arbëria”, prapa Ministrisë së Shëndetësisë, kati i katërt. Banesa ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, depo, ballkon me pamje nga qyteti. Banesa shitet e mobiluar, ka edhe ngrohje qendrore. Momentalisht e lëshuar me qira. Çmimi 70.000 €

Postuar nga e godita on . ne Banese

Jap me qira banesë 90 m2 në Prishtinë, te Mati I, kati i katërt. Komplet e mobiluar, ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, ballkon. Çmimi 300 €

Postuar nga e godita on . ne Banese

Jap me qira banesë 86 m2, me garazh në Prishtinë, lagjja “Bregu i Diellit”, kati i parë. Banesa është ekstra e mobiluar, ka: sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, banjë, ballkon. Çmimi 650 €+shpenzimet e rrymës.

Postuar nga on . ne Banese

Jap me qira banesë 150 m2 në Prishtinë, afër shtëpisë së pleqve, kati i parë. Banesa është e mobiluar, ka: dhomë, kuzhinë të ndarë, tri dhoma gjumi, dy banja, dy ballkone. E përshtatshme edhe për zyrë. Çmimi 500 €

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483