Shtëpia në shitjeShtepi per Shitje
Cmimi:
155000 €
Lagjja Dardania
Qyteti:
Peje
Informatat
Siperfaqja:
250 m²
Dhoma:
6+
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Po
Kontaktet
Emri:
Ari
E-mail:
e-mail
Telefon:
044207461

Pershkrimi

Shtepi ne Peje komplet e renovuar brenda dhe jashte ne 2012 :
Dyer e Dritare ( lesna), SIstemi i Ujit ( jakomini), Kanalizimi, Rryma, Banjot, Izolim me stiropor 10cm., Fasada etj etj…me nje fjale te gjitha …
Shtepia e ndertuar ne 4 ari toke.

Mund te me kontaktoni nga ora 10-22 ose me Email.

CMIMI I NEGOCIUESHEM

044/207-461
049/226-223

Tags: ,

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483