SHITETShtepi per Shitje
Cmimi:
51 €
TE KURRIZI
Qyteti:
Gjakove
Informatat
Siperfaqja:
87 m²
Dhoma:
3
Banjo/Wc:
2
Garazhe:
Po
Kontaktet
Emri:
@@@2
E-mail:
e-mail
Telefon:
044804640

Pershkrimi

AGJENSIONI GERTI, OFERTA PER SHITJE,BANESA, SHTEPIJA—-TRROJE, SI DHE LESHOJM BANESA,SHTEPIJA ME QERA//////
GJENDEMI TE KURRIZI….////

Tags:

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483