shitet truallToke per Shitje
Cmimi:
50 €
xhafzotaj shijak
Qyteti:
Durres
Informatat
Siperfaqja:
0 m²
Dhoma:
Banjo/Wc:
Garazhe:
Kontaktet
Emri:
leonard
E-mail:
e-mail
Telefon:
+355696239407

Pershkrimi

shitet toka me siperfaqe 12000 m2 cmimi 50euro m2.per me shum informacion kontaktoni ne numrin +355696239407

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483