Shitet shtëpia në UlqinShtepi per Shitje
Cmimi:
0 €
Ulqin afër pllazhit të madh
Qyteti:
Prishtine
Informatat
Siperfaqja:
297 m²
Dhoma:
5
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Pronari i shtëpisë
E-mail:
e-mail
Telefon:
044182973

Pershkrimi

Shitet shtepia me siperfaqe 3 ari,ne plazhe te madhe afer hotelit imperial ne Ulqin.
Çmimi sipas marreveshjes.Tel:044/182-973

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483