SHITET ME CMIM OKAZION – APARTBanese per Shitje
Cmimi:
600 €
Golem / Shkembi Kavajes
Qyteti:
Durres
Informatat
Siperfaqja:
75 m²
Dhoma:
2
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Parking
Kontaktet
Emri:
Pespa Imobiliare
E-mail:
e-mail
Telefon:
00355682056356

Pershkrimi

Pershkrimi

Njesi rezidenciale me 75 m2 siperfaqe e apartamentit dhe 18 m2 verande, ne katin e katert te nje pallati shtat katesh me papafingo, prane Shkembit te Kavajes ne brezin e pare te reres.

Ambjenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi. Orientimi eshte Jug – Lindje.

Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregetimi dhe godina pushimi. Hyrja per ne objekt behet nga rruga nacionale Durres – Kavaje.

Adresa : Prane Shkembit te Kavajes.

Te interesuarit te kotaktojne

Cel. : +355 68 20 56 356;

www.pespagroup.com/imobiliare

E-mail : fabrike@pespagroup.com

Tags:

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483