Shiten shtëpiaShtepi per Shitje
Cmimi:
65000 €
Lezhe
Qyteti:
Lezhe
Informatat
Siperfaqja:
100 m²
Dhoma:
3
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Ermal
E-mail:
e-mail
Telefon:
00355685342780

Pershkrimi

shtepia ka 2 dh.gjumi-sallon+kuzhine bajno dhe koridor…rreth shtepis ka 4-dylym toke me avulli ne 3-ane…me vresht rrushi dhe peme te ndryshme si portokalla,mandarina,limona e shum te tjera…shitet per arsye mos qendrimi ne shqiperi…

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483