Shiten banesatBanese per Shitje
Cmimi:
35000 €
Pjesa veriore
Qyteti:
Mitrovice
Informatat
Siperfaqja:
72 m²
Dhoma:
3
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Armendi
E-mail:
e-mail
Telefon:
044157140

Pershkrimi

Shitet banesa ne pjesen veriore e cila gjindet prej ures kryesore 120 metra , e cila eshte e shejuar..me shigjet te kuqe

Banesa posedon dokumentat ne gjendje te regullt dhe te kompletura

Banesa ka dy dhoma gjumi ,kuzhina me sallon ,dy ballkona ,shpajz edhe bodrumin

Po ashtu eshte ne shitje edhe lokali prej 30m2 perball nderteses Qmimi i lokalit 30.000 €

I Posedon dokumentet te kompletuara

tel: 044-157-140 dhe 049-791-985

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483