JAP ME QERABanese per Qira
Cmimi:
110 €
Durres
Qyteti:
Durres
Informatat
Siperfaqja:
55 m²
Dhoma:
2
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Nikolin Pepa
E-mail:
e-mail
Telefon:
00306936929259

Pershkrimi

JAP ME QERA NJE APARTAMENT 55 m²

Apartamenti ndodhet ne Lagjien 13, plazh Durres, prane karburant Daku, buze rruges, me dalje nga rruga kryesore.

Apartamenti eshte ne gjendje te mire!pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar.

APARTAMENTI JEPET ME QERA PER TERE VITIN,PREFEROHET PER NJE KOHE TE GJAT. PA NDERPRERJE NE SEZONIN E VERES .QERA 15.000 LEKE MUAJI PAGESA BEHET CDO FILLIM MUAJI.

NUMRAT E TELEFONIT:
00355692364389
00306936929259

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483