Ipet garsoniera me qiraBanese per Qira
Cmimi:
195 €
Rr.Bajram Kelmendi
Qyteti:
Prishtine
Informatat
Siperfaqja:
35 m²
Dhoma:
1
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Parking
Kontaktet
Emri:
Uron
E-mail:
e-mail
Telefon:
045570444

Pershkrimi

Jap me qira garsonierë prej 1 tetorit në Prishtinë, rr. “Bajram Kelmendi”. E mobiluar komplet. Çmimi 195 €
043190170

Tags: , ,

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483