Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ndodhet ne njesine nr.8 rr.Haxhi Xhediku prane rr. Besa.
Ajo perbehet nga 2 kate: kati i pare ka dhome gatimi, dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, sallon si dhe poshteshkalleve depo lavatriçe ndersa kati i dyte ka 3 dhoma gjumi çifti dhe 2 kalamaj si dhe banjo. Eshte e kompletuar dhe ka hapesire perpara 8*10 me vend parkimi mjeti si dhe mbrapa hapesire 3*10 m.
Shtepia eshte ndertim i vitit 2004 dhe eshte projekt gjerman.
Shitet per arsye mosperdorimi pasi jetojme jashte vendit.
Per çdo informacion mund te shkruani ne adresen e e-mail ose ne tel e personit qe kujdeset per shtepine.
0672766703

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepi dhe 800 m toke ne Hamallaj te Durresit, 1 km larg detit. Shtepia eshte 110 m2, 2+1, korridor, banjo, ballkon.Toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet ne vije te verdhe. Cmimi 43000 Euro (i diskutueshem) . Nr.kontakti: 0682281679

Postuar nga on . ne Shtepi

SHITET SHTEPIA 300m2 , ME BODRUM NE 3 ari TRUALL.GJINDET TE SHKOLLA E MESME TEKNIKE NE RRUGEN HAXHI ZEKA . ESHTE E NDERTUAR MIRE DHE KA HAPSIRE TE SHFRYTEZUAR MIRE, ESHTE VEND I QETE DHE ESHTE E RREGULLUAR ME STIL.
SHTEPIA KA KETE PERBERJE :
– BODRUMI I RREGULLUAR 60m2
– KATI I PARE 124m2 PERMBAN :
– QENDRIMI DITOR 6 X 4.5m
– KUZHINA NDARAS 4 X 3.5m
– 2 DHOMA TE GJUMIT 4 X 4m
– KORIDORI 6 X 2m PLUS HAPESIRA E SHKALLEVE
– BANJO 3 X 2m
– TERASA 6 X 1.5m
– GARAZHA PER VETURE
KATI I DYTE 124m2 PERMBAN:
– QENDRIMI DITOR 6 X 4.5m
– KUZHINA NDARAS 4 X 3.5m
– 2 DHOMA GJUMI 4 X 4m
– KORIDORI 6 X 2m PLUS HAPESIRA E SHKALLEVE
– BANJO 3 X 2m
– TERASA 6 X 1.5m
SHTEPIA ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.
QMIMI ESHTE 119.000 euro , I DISKUTUSHEM .

AGJENSIONI DION PRISHTINE
038 220 063
044 147 956 ose 049 147 956
www.dion-ks.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia ne fshatin Sazli, komuna e Ferizajit,gjendet 5 km nga qendra e Ferizajit, ka 28 ari truall, kanalizim, asfalti është larg përafërsisht 200 metra.

Tel. 044 274 071 ose 045 483 420

Postuar nga on . ne Shtepi

SHITET SHTEPIA MODERNE 1000m2, NE LAGJEN ARBERIA ISH DRAGODANI. SHTEPIA ESHTE 4 KATESHE. SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR NE 4 ari ,GJITHASHTU KA 6 ari GJELBRIM MBRAPA SHTEPISE. SHTEPIA KA LOKALIN ,GARAZHEN,SI DHE KATET E BANIMIT.KA PAMJE SHUM TE BUKUR NGA QYTETI.
QMIMI 750.000 euro, I DISKUTUSHEM.

AGJENSIONI DION NE PRISHTINE
038 220 063
044 147 956 ose 049 147 956
www.dion-ks.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet Shtëpia 2 kate me 6 Ari e 95m2 .
Shtëpia ka 110 m2 të banueshme.
Kati I :është i tëri sallon se bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo me tualet.
Kati II ka: tri dhoma gjumi ,një terasë dhe një banjo.
Shtëpia ka infrastrukturë të plotë.
Furnizimi i ujit I dyanshëm:Ujësjellës dhe Bunar.
Shtëpia gjendet në periferi të qytetit,në një ambient të mirë për banim familjarë.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 02080/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 6000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA

Postuar nga on . ne Shtepi

Okazion

Shitet nje siperfaqe toke ,ne kodrat mbi qytetin e Vlores me vleer 75.000 €
Siperfaqjaeshte 1500 m2 ,e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne prone eshte i instaluar uji pishem dhe energia elektrike Gjithashtu ka lulishte pemefrutore dhe ullinje.
Toka ,ne te gjithegjatesine shikojne nga qyteti,ku duket Sazani ,gjiri Vlores Zverneci dhe lagunae Nartes
Pozicioni ishkelqyer,buze rruge , vetem 3 (tre) kilometra duke u nisur nga Gjykata e
shkalles se pare Vlore.
Ka hapsiregati per ndertim objekti Ne te
ndodhet dhe nje objekt nje katesh 110 m2 me cati druri qe munde te perdoret
Vlera totalee siperfaqes se tokes eshte e pranusheme ,duke mare parasysh qe prona eshte e hipotekuar.
>Investimi qe eshte kryer ne kete siperfaqe toke, eshte shume i dukshem.

Okazion

Shitet nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,ne kodrat mbiqytetin e Vlores me vleer 95.000€
Siperfaqja eshte mbi 500 m2 ,e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Hyrja eshte me porte te madhehekuri me telekomande.
Vilai dykateshe + garazh eshte e kompletuar me sistem ngrohje ftohje (çiler), ngrohje uji mepanel diellor
Vila ka dy dhoma gjumi ,dy banjo,dy koridore, holl+kuzhine me oxhak dy ballkone , si dhe
garazhd me telekomande.E gjitha reth 150 m2 .
>Ne pjesenansore ka te ndertuar, fure pjekes,barbeky, te mbuluara si dhe nje ambjent te
kençem shlodhes.ka lulishte peme frutore dhe ullinje.
Objekti (Vila) shikon nga qyteti,ku duket Sazani ,gjiriVlores Zverneci dhe laguna e Nartes
Pozicioni ishkelqyer,buze rruge , vetem 3 (tre) kilometra duke u nisur nga Gjykata e
shkalles se pare Vlore.
Ka hapsire gati per ndertim pishine,fush minitenisi
Vlera totalee Viles me gjithe siperfaqen e tokes eshte e pranusheme ,duke mare parasysh qe prona
eshte e hipotekuar.

E gjithe prona ka cmimin 170.000 €

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepia tre kateshe shum llukzoze, komplete e meretuar si brenda ashtu edhe jashte, oborri i ndrequr gjithashtu.
Eshte me rendesi te ceket se ne shtepi eshte investurar shum qe te ploteson standardet bashkohore , shepia i ka shkallet dhe koridoret komplet me granit nga me i shtrejti, model i veqant granit australian, i ka 7 dhoma nje sallon me kuzhin si dhe tre banjo.
banjot dhe te shtruara me granit gjithashtu, jo me pllaka . ballkonet e zbukurauar me granit 3 cm , nga me i shtrejti.
Oborri i rrethuar me mure te lyera me fasad dhe te mbuluara me llastra dhe shtruar me kubeza betoni dhe dyer te mira te metalit.
Shtepia gjendet ne periferi te qytetit po ne nje lagje te urbanizuar, ne rrugen “Petro Marko”, ne Prizren, ngjitas me rrugen e janines , ne drejtim te fshatit Petrovë.
cmimi 105 000 euro, jemi te gatshem per çdo lloje oferte te diskutojm..

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtëpinë dykatëshe, me 2 ari, me oborr të rrethuar me beton dhe gilindera, në Prishtinë, rr. “27 Nëntori”, lagjja “Kodra e Trimave”, 100m larg rrugës kryesor. Kati i parë ka: dhomë dite, kuzhinë, dhomë gjumi, korridor, banjë; kati i dytë ka: tri dhoma, korridor, banjë, tarracë. Infrastrukturë të plotë, rruga e shtruar me kocka. Dokumentacioni i rregullt. Çmimi 68.000 € Nr:044 607 013

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia në Prishtinë afër klinikës së syrit “KUBATI”

Çmimi i shtëpis është 155,000 euro (çmim i negociushëm) në kompenzim mar edhe një banesë prej 70 – 80 m2

Shtëpia i ka tri kate (360m2), 5 ari trual është ndërtim i ri me material Kl.1 (giter blloka,beton të gatshëm) e dokumentuar edhe me foto sipas nevojës

Kati 1 ; Sallon me kamin,Kuzhinë,2 Banjo,Koridor
Kati 2 ; 4 Dhoma dhe 2 Banjo
Kati 3 ; Sallon,2 Dhoma dhe 1 Banjo

Pas shtëpis ka vend për ndërtim edhe të nji shtëpie ose objekti përcjedhës

Me infra struktur të plot Rrymë,Ujësjedhës,Kanalizim,
Tel.Fix,Internet,Bunar 24h ujë

Tel; 045 / 322-332

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet vile dhe lokal disko ne qender te qytetit,mrapa gjimnazit” Aleksander Moisiu”nje vile e mrekullueshme 2kate.kati 1 me dhom e ndenjes,dhom pritje,guzhin,banjo.kati2, 3dhoma gjumi dhe banjo. dhe me lulishte perpara vend makine ne oborr..ne objektin tjeter kati 1 lokal disko kati 2 esht bosh por i rregullt gati per ta mobiluar,eshte dhe soleta siper gati qe te ngrehet dhe kati i 3.Shitet e mobiluar vila dhe lokali.Cmimi i diskutueshem.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepija me infrastruktur te plot me vendbanim te sigurt shtepija posedon dokumentacion te rregullt dhe shitet me nje çmim te arsyeshem .

Shtepija posedon 2 bodrum,1 garazhë,4 dhoma gjumi 1 salon te hapur prej te cilit shef direkt ne kuzhinë te madhe dhe moderne dhe posedon 2 banjo luksoze.

Shkallet për ne bodrum dhe per katin e dy janë te veshura me gratin dhe giikndera prej alumini
ne katin e perdhes janë salloni dhe nje dhom gjumi 4 me 4, dhe banjo 3 me 4,dhe salloni siq po shifet + garazhda.
Kurse ne katin lart janë tri dhoma gjumi te gjitha jan 4me 4 dhe banjo 3 me 4.dhe nje teras gjigante e cila ka afer 70meter katror.
Shtepija është e gateshme per banim dhe luksoze si dhe posedon video mbikqyrje ne tersi te objektit.
Shtepija posedon nxemje ne dysheme ne te gjith hapsiren.
Shtepija gjendet ne lagjen arberija ju mirpresim.

tel 044285028,044941942

shtepija ka rreth 5 ari oborr

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483