Postuar nga on . ne Shtepi

shrepia asht ndertim i ri dhe e rregulluar dhe me kushte per banimkomplet asht e izolume si mrena ashtu edhe jasht ka 2 garazha terasa dhe me nje pozit shum te mir gjeografike gjendet ne njer lagje shum te qet dhe te paster ,bejm ndrrim me banes ose truall ne prishtine .

Postuar nga on . ne Shtepi

shtepi e re ne qender te bllokut te ri ne gjakove , ka podrum komplet , kati i pare ka nje dyqan prej 40 m2 , nje dhome e cila mund te lidhet me dayqn si form depo apo zyre … kati i pare ka dhomen diteore apo sallonin , ka ballkon para dhe prapa kuzhinen , banjon dhe wc , … kati i dyte ka tri dhoma gjumi banjo dhe wc . dhomat kane ballkonat secila , gjendet ne nje lagje e cila eshte qender ne vetevete , ka shume afer spitalin rajonal , ambulancen ka tri shkolla , dy qerdhe , ka tri markete , dhe trgun e gjelbert , keto krejt jane ne nje largesi prej 500 m … shtepia eshte shume e kompletuar , e shfrytezuar ne cdo cep , asgje nuk i mungon si shtepi apo si lagje … shtepin e kom ne shitje vetem per arsye migrimi jo per ndonje telashe tjeter apo mosmarreveshje … sa per cmim ulje te cmimit nuk bej pasi qe e kom edhe oferten per mi jap shtepine kompenzim per nderitmin e banesave , ku me kane ofruar 360 m2 banesa dhe duke pasur parasysh qe cmimi per meter katror i nje banese te re nuk eshte ma lire se 500 euro …. nuk e ndrroj me pllaca apo shtepi tjera…. per te interesuarti nese ka ndonje fotot e komplet shtepise i dergoj neper mes adreses elektronike mbasi ketu nuk pranon me shume se kater foto

Postuar nga on . ne Shtepi

shtepi e ndertuar ne vitin 2010 . 3 kate plus podrumi si dhe nenkulmi mund te shfrytezohet si banim .. gjendet ne bllok te ri afer marketit MERIDIAN . OSE MA SAKTE TE BANESA E KANUNIT . podrumi ka siperfaqe prej 100 m2,eshter komplet i hapur , ku ka edhe nje kthese qe mund te shfrytezohet per kuzhine pasi qe e ka te instaluar sistemin e ujesjellesit dhe kanalizimeve per elemente te kuzhines , si dhe instalimet e rrymes .
ne podrum gjendet bojleri qendror prje 150 litrash dhe maqina per larjen e rrobave si dhe kalldaja . ne katin perdhese gjendet nje dhome gjumi e cila ka banjo intime si dhe dyqani prej 40 m2. dyqani mund te shfrytezohet per cdo lami tregtare apo zejtare perveq automekanik ose autollamrier . pa shkaktu asnje problem ne konstruktin e shtepise dyqani lehtesishte mund te lidhet me podrum , si dhe mund te lidhet me dhomen ne kat perdhes si ne form zyre apo depoje . kati i pare ka dhomen e dites ( sallonin ) te ngjitur ne anesore me kuzhine , ka nje banjo dhe nje wc te cilat jane te ndara veq e veq , ka ballkon para si dhe ballkon prapa . kati i dyte ka tri dhoma gjumi te cilat kane ballkonat e vet , nje banjo dhe wc te cilat poashtu jane te ndara veq e veq . si dhe gjenden shkallet per ne nenkulm su mund te modifikohet nje sallon prej 10 x4 m2 ose dy dhoma 5 x 4 m2 . shtepia eshte shume e shfrytezuar dhe e ndertuar me nje projekt ku asgje nuk i mungon sistemi i rrymes eshte ndertuar ne menyre shume profesionale ku ka priza gati qdo 1 meter larg ku kabllat vazhduese apo zgjatueset nuk nevojiten fare sistemi i ujit eshte i ndare ne secilin kat veq e veq . eshte e shtruar me parket te klasit te pare , dyert dhe dritatert jane te firmes LESNA nga druri ,poashtu edhe dera kryesore eshte e firmes LESNA , dhe eshte e blinduar .shkallet jane te punuara nga druri , edhe trapazonat jane dru te perzier me alumin . shtepia vetem ballkonat nuk i ka te perfunduar komplet , si dhe nuk ka garazhd per kerr …… lagjeja ku gjendet shtepia eshte shume e qet dhe kurre nuk ka pasur probleme as me vjedhje apo mosmarreveshje tjera mes banoreve , Eshte nje lagje e cila eshte qender ne vetvete , spitalin rajonal e ka afersishte 800 m larg , ka ambulancen ne bllok te ri nje minute larg . shkollat FEHMI AGANI YLL MORINA SI DHE SHKKOLLEN MUSTAFA BAKIJA i ka shume afer , dy qerdhe per femije njeren e ka jo ma larg se 100 m .. ka afer tri supermarkete MERIDIAN , TE RONI , SI DHE MARKETIN TE KENA . tregu i gjelbert eshte dy minuta larg , SI DHE restauarnt BULEVARDI . PRA PER NEVOJA DITORE PER JETESE KERRI GATI QE NUK NEVOJITET FARE . SHTEPIN E KOM QITE NE SHITJE JO PER NDONJE PROBLEM APO TELASHE TJETER PER VETEM PER ARSYE MIGRIMI . NJE KERR BMW OSE MERCEDES APO OPEL CORSA TE RE DERI NE 10000 EURO , ME TABELA RKS APO ME DOGAN TE PAGUAR E PRANOJ SI KAPAR . NUK BOJ NDRRIM ME SHTEPIA TJERA APO BANESA OSE ME PLLACA PASI QE KOM NJE BANES . NESE DIKUSH E GJEN BLERESIN PER SHTEPI APO ESHTE BLERESI VET PASON SHPERBLIMI OSE ULJE QMIMIT PREJ 10000 EURO . fotot tjera te shtepise per te interesuarit ju dergoj me email pasi ketu nuk po hapkan ma shume se 4 ,, komplet fotot e shtepise 044 122 551 burim brovina ose bbgjk75@hotmail.com
.

Postuar nga on . ne Shtepi

URGJENT, shitet shtepia ne Peje me 20 Ari e gatshme per banim ne rr. Jeton Dedushaj.
Pranojm kompenzim banese ne Prishtine ose Peje rreth 55m2 – 65m2,
poashtu ofrojm/pranojm bashkpunim me Agjencione Patundshmerie dhe Avokat te cilet bejne Shit.Blerjen e pronave.
Tel. 049/ 406 – 409

Postuar nga on . ne Shtepi

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem
kontakti:0682365814/0693375832

email:gertil-musaj@hotmail.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet apo nderrohet shtepija ne Hajvali e sapondertuar .Eshte e ndertuar ne rrugen kryesore mbi xhami,ka 5 ari traull posedon garazhden 12 metra .Kati pare posedon sallon dhome dite kuzhina e ndare banjo dhe nje podrum te vogel ndersa kati dyte posedon dy dham gjumi dhome e femijeve lavanterija si dhe nje terac apo verand e mbuluar.mungon fasada e jashtme si dhe disa gjera te vogla permbrenda.

Postuar nga on . ne Shtepi

shtëpi për shitje, 60 ari oborr pas shtëpie, afër Prishtinës Bërnicë e Poshtme…+37744487458, +381613014173, +381646659678.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepit ne Shitje
Shiten dy shtepit me 3Ari oborr.
Shtepia e pare me 220m2 te banuara
Shtepi dy kate posedon kete renditje
Sallon me kuzhine
Kater dhoma gjumi
Dy banjo
Nje tualet
Dyer dhe dritare prej druri
Dyshemeja Llaminat
infrastruktur te plot
Furnizimi I ujit me ujsjelles dhe bunar
Poashtu ne oborr gjendet nje pjes e cila perdoret si puntori, per veprimtari te ndryshme.

Shtepia e dyte me 170m2 te banuara
Shtepi dy kate me kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine
Kater dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje tualet.
Dyer dhe dritare nga druri dhe plastika.
Dyshemeja parket.
Shtepia ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore.

Shtepit gjenden ne Lagjen Bojanin dhe qmimi shtepive eshte 180.000€ i diskutueshem.
Me mundesi edhe te kompenzimit me parcela afer qendrave tregtare.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne Shitje
Shitet shtepia dy kate me 7.5 Ari oborr
Shtepia ka 110m2 te banuara me kete renditje.
Kati I pare : Sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje banjo
Kati I dyte : dy dhoma gjumi ,nje banjo
Dyshemeja e tera patos
Dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmoreve
Ҫmimi i shtepis eshte 115.000 euro.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne Shitje
Shitet shtepia me 3.5 Ari oborr
Shtepi me 100m2 te banuara
Shtepi dy kate posedon kete renditje
Kati I pare:Sallon,Kuzhine, Dy dhoma gjumi,Banjo
Kati I dyte:Tri dhoma gjumi,nje banjo me tualet
Shtepia ne katin e pare ka dysheme prej parketi ne sallon dhe koridor kurse ne dhomat e gjumit jane me patos.
Dyer dhe dritare prej plastike.
Kati I dyte dyshemeja eshte e tere patos.
Dyer dhe dritare prej druri.
Shtepia ka infrastruktur te plote.
Shtepia gjendet ne Rr.Prishtines ne kilometrin e pare per prishtine.
Shtepia ka mundesi me ndrrim me ndonje banes mbi 100m2
Ҫmimi 85.000 € I diskutuar

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne shitje
Shitet shtepia me 3.73 Ari oborr.
Shtepi me 240m2 ka 3 hyrje te veqanta .
• Kati I pare me 80m2 posedon:
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I dyte me 80m2 ka kete renditje
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I trete me 80m2
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje ballkon
Shkallet te gjitha mermer
Dyshemeja e tera Laminat
Dyer te Drurit
Dritare te plastikes
Shtepia me infrastrukture te plote
Furnizim ujit I dy aneshem :Ujsjelles dhe Bunar (2 bunare)
Secila hyrje ka njehsor elektrik ne vete
Njehsori I ujit I perbashket
Mbrapa shtepis ka oborr e cila mund te perdoret si kopesht.
Poshtu ka edhe 5 depo te ndara secila ne vete.
Shtepi gjindet ne Gjilan ne lagjen “Dardania II”

Qmimi kesaj shtepie eshte 140.000 eruo I diskutuar

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtëpia në Shitje
shtepia me 2.70 ari me afer 500m2 te banuara
shtepia eshte 3 kateshe me bodrum
Kati i I:posedon garazh dhe hapsire mjaft te shfrytezuar
Kati II-të
Sallon se bashku me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Kati i III:
4 dhoma gjumi
Banjo
Dyshemeja eshte e tera laminat
Dyer te drurit
Dritare te plastikes
Posedon infrasturuktur te plot.
Furnizimi ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmorve , ne nje vend te qete per banim familjar.
qmimi I shtepise eshte 140.000 I diskutuar

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483