Postuar nga on . ne Shtepi

URGJENT, shitet shtepia ne Peje me 20 Ari e gatshme per banim ne rr. Jeton Dedushaj.
Pranojm kompenzim banese ne Prishtine ose Peje rreth 55m2 – 65m2,
poashtu ofrojm/pranojm bashkpunim me Agjencione Patundshmerie dhe Avokat te cilet bejne Shit.Blerjen e pronave.
Tel. 049/ 406 – 409

Postuar nga on . ne Shtepi

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem
kontakti:0682365814/0693375832

email:gertil-musaj@hotmail.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet apo nderrohet shtepija ne Hajvali e sapondertuar .Eshte e ndertuar ne rrugen kryesore mbi xhami,ka 5 ari traull posedon garazhden 12 metra .Kati pare posedon sallon dhome dite kuzhina e ndare banjo dhe nje podrum te vogel ndersa kati dyte posedon dy dham gjumi dhome e femijeve lavanterija si dhe nje terac apo verand e mbuluar.mungon fasada e jashtme si dhe disa gjera te vogla permbrenda.

Postuar nga on . ne Shtepi

shtëpi për shitje, 60 ari oborr pas shtëpie, afër Prishtinës Bërnicë e Poshtme…+37744487458, +381613014173, +381646659678.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepit ne Shitje
Shiten dy shtepit me 3Ari oborr.
Shtepia e pare me 220m2 te banuara
Shtepi dy kate posedon kete renditje
Sallon me kuzhine
Kater dhoma gjumi
Dy banjo
Nje tualet
Dyer dhe dritare prej druri
Dyshemeja Llaminat
infrastruktur te plot
Furnizimi I ujit me ujsjelles dhe bunar
Poashtu ne oborr gjendet nje pjes e cila perdoret si puntori, per veprimtari te ndryshme.

Shtepia e dyte me 170m2 te banuara
Shtepi dy kate me kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine
Kater dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje tualet.
Dyer dhe dritare nga druri dhe plastika.
Dyshemeja parket.
Shtepia ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore.

Shtepit gjenden ne Lagjen Bojanin dhe qmimi shtepive eshte 180.000€ i diskutueshem.
Me mundesi edhe te kompenzimit me parcela afer qendrave tregtare.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne Shitje
Shitet shtepia dy kate me 7.5 Ari oborr
Shtepia ka 110m2 te banuara me kete renditje.
Kati I pare : Sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje banjo
Kati I dyte : dy dhoma gjumi ,nje banjo
Dyshemeja e tera patos
Dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmoreve
Ҫmimi i shtepis eshte 115.000 euro.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne Shitje
Shitet shtepia me 3.5 Ari oborr
Shtepi me 100m2 te banuara
Shtepi dy kate posedon kete renditje
Kati I pare:Sallon,Kuzhine, Dy dhoma gjumi,Banjo
Kati I dyte:Tri dhoma gjumi,nje banjo me tualet
Shtepia ne katin e pare ka dysheme prej parketi ne sallon dhe koridor kurse ne dhomat e gjumit jane me patos.
Dyer dhe dritare prej plastike.
Kati I dyte dyshemeja eshte e tere patos.
Dyer dhe dritare prej druri.
Shtepia ka infrastruktur te plote.
Shtepia gjendet ne Rr.Prishtines ne kilometrin e pare per prishtine.
Shtepia ka mundesi me ndrrim me ndonje banes mbi 100m2
Ҫmimi 85.000 € I diskutuar

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia ne shitje
Shitet shtepia me 3.73 Ari oborr.
Shtepi me 240m2 ka 3 hyrje te veqanta .
• Kati I pare me 80m2 posedon:
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I dyte me 80m2 ka kete renditje
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo
Nje ballkon
• Kati I trete me 80m2
Sallon se bashku me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje ballkon
Shkallet te gjitha mermer
Dyshemeja e tera Laminat
Dyer te Drurit
Dritare te plastikes
Shtepia me infrastrukture te plote
Furnizim ujit I dy aneshem :Ujsjelles dhe Bunar (2 bunare)
Secila hyrje ka njehsor elektrik ne vete
Njehsori I ujit I perbashket
Mbrapa shtepis ka oborr e cila mund te perdoret si kopesht.
Poshtu ka edhe 5 depo te ndara secila ne vete.
Shtepi gjindet ne Gjilan ne lagjen “Dardania II”

Qmimi kesaj shtepie eshte 140.000 eruo I diskutuar

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtëpia në Shitje
shtepia me 2.70 ari me afer 500m2 te banuara
shtepia eshte 3 kateshe me bodrum
Kati i I:posedon garazh dhe hapsire mjaft te shfrytezuar
Kati II-të
Sallon se bashku me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Kati i III:
4 dhoma gjumi
Banjo
Dyshemeja eshte e tera laminat
Dyer te drurit
Dritare te plastikes
Posedon infrasturuktur te plot.
Furnizimi ujit I dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmorve , ne nje vend te qete per banim familjar.
qmimi I shtepise eshte 140.000 I diskutuar

Postuar nga on . ne Shtepi

Jepet me Qera shtëpi private ne Prizren, e mobiluar, 75 m2, 1 dhome gjumi, 1 Sallon/Kuzhine, banio, 1 wc, e mobiluar, me sistem ngrohje qëndrore, parking, Shtëpia gjendet ne shadervan ne Prizreni, ne qendren te qytetit me te bukure.

Postuar nga on . ne Shtepi

Leshohet hyrje me qera ne qendren e korces.siper vodafonit.
sallon,kuzhine,wc,dhome gjumi,dhome studimi dhe 2 ballkone!

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepijen ne Qabrat, shtepija i ka 5 ari vend, 4 dhoma tfjetjes, salloni, banjo/wc, nje wc perjashta ne oborr, nje bunar ne oborr, kronin ne oborr, e rrethume nzit me dyr thjekrit, shpija esht pak e vjeter ka nevoj me bo merhamet pak, shpija ka podrum dhe 2 dhoma jon ne podrum. qimi esht 37 000 euro un i paguj shperblimmet per mi qit ne emer ati qe e blen.

Kontaktoni ose ne telefon ose ne email
shemi_istrefi@hotmail.com
ose
f_sahitaj@hotmail.com

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483