Postuar nga on . ne Shtepi

Hello,available for sale are all kinds of musical instruments in brand new condition and comes with full accessories.it includeKorg&Yamaha Keyboards,Piano,Drum set and other Musical instruments..Interested buyers should please contact Skype :j.carter35 Email:haydenliam01@yahoo.com Our Black Berry Pin ..: 22E17BD0

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepine 2 kateshe me bodrum ne lagjen Kodra e trimave ne Gjilan,rruga Haxhi Saliu me
200 m² vend (2 ari), Shtepia ka dokumenta te rregullta gjygjsore!

Bodrumi posedon garazhen, dy dhoma dhe korridorin.
Kati i pare posedon sallonin me kuzhine, nje dhome te fjetjes dhe nje banjo.
Nen katin e dyt gjinden tri dhoma dhe nje banjo,poashtu edhe ballkon.

Cmimi 62 000 € me Marreveshje!!!
Per informate me te hollesishme mund te me kontaktoni ne numrin 044575188

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepinë dy kateshe me 2 ari truall ,kati i parë (dhoma e fjetjes,kuzhina,banjo,dhoma e pritjes,koridori ).Kati i dytë(3 dhoma te fjetjes,koridori,banjo dhe terasa).Shtepia ka infrastruktur te plot ,rruga e shtruar me kocka .Dokumentacion te rregullt.Oborri i rrethuar me beton dhe kilindera .Shtepia gjendet ne rrugen 27 nëntori ne lagjen Kodra e Trimave ne prishtinë,,100 metra larg asfaltit kryesor.Qmimi 68.000 euro Nr.kontaktues:044 646 244

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia për 80.000 euro,në lagjen “Dardania” ,ish “Jaglenica”,rruga ,,Muhamed Qami” në Prizren, oborri eshte 3.75 ari,shtëpia ka rreth 360 m2, me dy hyrje,njëri kat i gatshëm për banim . Dokumentat nga pronari shqiptar.

Të interesuarit serioz, mund t’kontaktojnë në këta numra >049/460074
049/442445

044/333262

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepija ne Fushë Kosovë me 8 Ari oborr Shtepija esht 2 katshe dhe Garazh ika 200 metra katror
Kati par ka Sallon– Kuzhina –Banjo–Podrum +1 Dhom ekstra per munsfir
Kati i dyt ka 3 Dhoma gjumi edhe nje dhom Pune+Tarasa 90 metra katror
Shtepija ka nxemje Qendrore te instalur komplet Shtepin
Nxemja ika 2 varjanta me Rrym ose me Thengjill
Shtepija ka instlimin e Alarmit
Dyrt e Garazhdes jan Automatike Gjermane
Infrastruktura komplet Kanalizim,Telefon Fiks,Ujsjells ,Kabllovik+Bunari me Hidrofor i Montuar
Oborri ka gjelbrim dhe ka 110 Pisha te mbjellura siq ashifet edhe ne foto +Pushimore ne Oborr
Shtepija Shitet Komplet siq shifet ne fot me mobile komplet
Shtepija i ka dokumentacionin komplet pronai Shqiptar
Te interesurit te lajmrohen ne nr 044 297 065 dhe 049 297 065

Postuar nga on . ne Shtepi

Dy shtëpi në lagjen e spitalit,afer furra Diellza 2
Shtëpitë lëshohen ndaras e po ashtu edhe katet e shtëpisë.
Dy shtëpitë kan nga dy kate dhe njëra edhe katine tretë pothuajse të përfunduar me hyrje të veqntë.
Shtëpia 3 kateshe posedon nje kat me një dhomë gjumi,sallon të madh dhe kuzhinë të hapur,banjo dhe korridor,dhe terrase shumë të madhe .Kati i dytë 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhinë të hapur,ballkon dhe banjo të madhe.Kati i tretë sipas interesimit mund të përfundohet në nje afat të caktuardhe posedon:1 dhomë gjumi,sallon të madh me kuzhinë të hapur,ballkon të madh dhe banjo,nga salloni ke qasje edhe në një pjese të rregulluar nën kulëm që mund të shërbej si biblioteke,dhomë pune apo diçka tjetër.Kjo shtëpi ka të rrgulluar sistemin e ujit me pompe.Ngrohja bëhet me termo.Kjo shtëpi posedon foto ndërsa tjetra
jo .Shtëpitë posedojnë dy garazha të mbyllura dhe podrum.
Çmimi : i njërës 600euro dhe tjetrës 350euro

Postuar nga on . ne Shtepi

OFERTA PER SHITJE SHTEPIJA ,BANESA,TRROJE
BANESA 125M2,92M2,87M2,,77M2,60M\
QMIMET 500ERO TE VJETRRAT 450E M2

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia gjendet ne periferi te Prishtines ne lagjen Marigona 1, buze magjistrales Prishtine-Gjilan ne regjionin e Hajvalis, eshte shume e pershtatshme per nje jete te qete dhe te rehatshme. Eshte shtepi P+1 dhe ne pjesen e perparme ka kopsht ne siperfaqe prej rreth 2.5 ari te gjelberuar ne te cilin pushimi do ju duket si ne parajse. Vlen te ceket se transporti publik ndalon buze rruges se lagjes. Mundesi nderrimi me banese ne qytet, ose veture.
Per gjdo informate ne nr te tel: 045 575-000
049 575-000

Postuar nga on . ne Shtepi

LESHOHET SHTEPIA ME QERA AFER OSCE-se NE LAGJEN BREGU I DIELLIT. SHTEPIA KA 1 SALLON ME KUZHINE, 1 DHOME TE FJETJES, BANJO ME TUSH-KABINE, KORIDOR. PREFEROJM FAMILJARE APO TE HUAJ. Tel: 045 595 100.

Postuar nga on . ne Shtepi

shtepia ka 2 dh.gjumi-sallon+kuzhine bajno dhe koridor…rreth shtepis ka 4-dylym toke me avulli ne 3-ane…me vresht rrushi dhe peme te ndryshme si portokalla,mandarina,limona e shum te tjera…shitet per arsye mos qendrimi ne shqiperi…

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet Shtepija e Re ne Prishtine ne lagjen Bregu i Diellit Lagjen e RE afer banesave te kuqe dhe te hinta afer postes Qerdhes dhe parkut te lojnave per Femije dhe rrugve te reja qe jan duke u ndertu ( Unazave te Prishtines projekt i Komunes Rrug me 4 korsi dhe me tretuare dhe ndriqim) Shtepija esht e perfundume dhe e gatshme per banim Shtepija ka pamje shum te mir dhe esht vend i qet dhe ideal per banim ose edhe per biznes lagje e re qe esht nder lagjet mat mira ne Prishtine esht duke u ndertu met madhe dhe gjdo dit e me shum vlera esht ne ngritje, ((( – GJITHASHTU me mar leje esht be e mundur Katin e par me ba Lokal Biznesi Ordinanc apo zyre te ndryshme dhe me dalje ne rrug te gjer mbrapa shtepis, dhe kjo rrug ka gjasa mu lidh ne rrugen kryesore (unazave) qe esht duke u ndertu qe shihet edhe ne foto ))), Shtepija ka 3 kate + Nenkulm afer 400m2 dhe esht ndertuar qe nga themeli e deri ne perfundim me materjal shum te fort dhe cilsore, Ka oborr te rregulluar ka pem te mbjelluar dhe ne mes esht hapsira ne kocka per vetur, Uje dhe Rryme esht e vetmja lagje ne Prishtine qe e ka furnizimin po thuajse te pa nderprem non stop dhe ka ujt shum te mir per pije

Shtepija ka keto
2 sallona me 2 kuzhina
5 dhoma gjumi
3 banjo
+Nen kulm Hapsir e shfrytzume e madhe dhe e lart me dritare dhe ballkon E ka Rrymen Ujin dhe kanalizimin e instaluar mundet mu ba edhe nje kat nen kulm 3+1. Kater kateshe
4 Ballkona
Esht e Pershtatshme edhe per qera dhenje

Qmimi esht me marrveshje per me shum na kontaktoni 044240419

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepi private ne Tirane 30 min larg qenders se saj. Trualli 500m2. Me oborr te shtruar me pllaka mermeri, kopshti i sitemuar. Shtepia eshte 3+1, e bukur, me garazh. Ndodhet ne nje mjedis te paster, ambjent te gjelberuar, ne nje lagje te qete. adresa Babrru-Fushe.

Ne harte jane shenuar me A-shtepia, B-Qendra e Tiranes, ndersa me ngjyre te kuqe dhe lejla dy nga rruget qe te cojne nga shtepia ne qender.

Cmimi eshte i diskutueshem 80.000 Euro i diskutueshem. Te intersuarit te kontaktojne ne nr e cel:0682657494

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483