Postuar nga on . ne Shtepi

SHëpi një katshe 88 m katror .posedon 2 dhoma gjumi sallonin shpajzin banjon koridorin e ndertume në vitin 2010 me materjal te fort asht e izolume dritare pvc komplet me laminat nxemje ujsjells kanalizim bunar garazh 6×4 oborr 3 ari asht tip top per ni familje

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia me sip.350 m2 dhe me truall me sip.20ari në të cilën 10ari janë të lira për ndertim.
Lokacioni : rr.” Shaban Polluzha ” perballë stadionit “Agron Rama”.
Shtëpia është komplet e banueshme por mund të përdoret edhe për nevoja komerciale.

Çmimi 205 000 euro, i negociueshem.

Bashkangjitur gjeni fotografinë e shtëpisë.

Agjencioni për Patundshmëri :
NSH ” AKS AGENCY ”
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepija ne rrugen e malisheves ne Gjilan shtepija është dy katshe ,kati pare posedon nje sallon prej 56m2 ,nje banjo 3.3×3.3m2 ,koridor te zgjeruar ,kuzhin,dhom gjumi ,dhe nje depo te vogel kati dyte 3 dhoma gjumi me gjersi 5x6m2 , 6×4.5m2 ,3×4.5m2 nje banjo 4x4m2 dhe 3 ballkone shtepija posedon nxemje qendrore ne dysheme me matrerijal zvicerijan dhe posedon shporetin e nxemjeve qendrore 40kw .shtepija ka leje ndertimi etj

Postuar nga on . ne Shtepi

urgjent shes shTepin ne lipjan ne lagjen e re afer fabrikes TermomenTi shTepia ka 5 ari oborr .. eshT 2 kaTshe siq shiheT edhe ne foTo.. kaTi par ka sallon dhom gjumi edhe banjo….kaTi dyT ka 3 dhoma dhe banjon… kaTi par eshT i rregulluar i banushem…..uj–kanalizim–rrym–dokumenTacion..infrakstruktur TploT …pronari shqipTar nr Tel 044416301 ose 044877752.. Qmimi 39.000 i padiskutushem

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet Shtepia (te parku i femijeve)

Shtepia dy kateshe me 2.5 ari oborr

Kati i par Sallon,Banjo,Koridor
Kati i dyt 3 Dhoma,Banjo

Shtepia gjithashtu posedon podrumin dhe garazh per 2 vetura
Ujsjelles,Kanalizim,RRym,Internet,Tv Kabllor gjithashtu ka dhe bunarin.

Pres Bleres Serioz me qmim te diskutueshem

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepia ne rr.Bajram Bahtiri-ish Xh.Ibishi ne rrugen kryesore qe shkon per Leskovc.Në 4 ari truall me dalje në të dy rrugë të asfaltuara,është nje shtepi e vjeter banimi me tri dhoma-sallon kuzhin-banjo-bodrum dhe është e ndertuar nje kat i ri me 3 lokale.Gjithsej 180000 euro me 4 ari truall

Postuar nga on . ne Shtepi

Hello,available for sale are all kinds of musical instruments in brand new condition and comes with full accessories.it includeKorg&Yamaha Keyboards,Piano,Drum set and other Musical instruments..Interested buyers should please contact Skype :j.carter35 Email:haydenliam01@yahoo.com Our Black Berry Pin ..: 22E17BD0

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepine 2 kateshe me bodrum ne lagjen Kodra e trimave ne Gjilan,rruga Haxhi Saliu me
200 m² vend (2 ari), Shtepia ka dokumenta te rregullta gjygjsore!

Bodrumi posedon garazhen, dy dhoma dhe korridorin.
Kati i pare posedon sallonin me kuzhine, nje dhome te fjetjes dhe nje banjo.
Nen katin e dyt gjinden tri dhoma dhe nje banjo,poashtu edhe ballkon.

Cmimi 62 000 € me Marreveshje!!!
Per informate me te hollesishme mund te me kontaktoni ne numrin 044575188

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepinë dy kateshe me 2 ari truall ,kati i parë (dhoma e fjetjes,kuzhina,banjo,dhoma e pritjes,koridori ).Kati i dytë(3 dhoma te fjetjes,koridori,banjo dhe terasa).Shtepia ka infrastruktur te plot ,rruga e shtruar me kocka .Dokumentacion te rregullt.Oborri i rrethuar me beton dhe kilindera .Shtepia gjendet ne rrugen 27 nëntori ne lagjen Kodra e Trimave ne prishtinë,,100 metra larg asfaltit kryesor.Qmimi 68.000 euro Nr.kontaktues:044 646 244

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia për 80.000 euro,në lagjen “Dardania” ,ish “Jaglenica”,rruga ,,Muhamed Qami” në Prizren, oborri eshte 3.75 ari,shtëpia ka rreth 360 m2, me dy hyrje,njëri kat i gatshëm për banim . Dokumentat nga pronari shqiptar.

Të interesuarit serioz, mund t’kontaktojnë në këta numra >049/460074
049/442445

044/333262

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepija ne Fushë Kosovë me 8 Ari oborr Shtepija esht 2 katshe dhe Garazh ika 200 metra katror
Kati par ka Sallon– Kuzhina –Banjo–Podrum +1 Dhom ekstra per munsfir
Kati i dyt ka 3 Dhoma gjumi edhe nje dhom Pune+Tarasa 90 metra katror
Shtepija ka nxemje Qendrore te instalur komplet Shtepin
Nxemja ika 2 varjanta me Rrym ose me Thengjill
Shtepija ka instlimin e Alarmit
Dyrt e Garazhdes jan Automatike Gjermane
Infrastruktura komplet Kanalizim,Telefon Fiks,Ujsjells ,Kabllovik+Bunari me Hidrofor i Montuar
Oborri ka gjelbrim dhe ka 110 Pisha te mbjellura siq ashifet edhe ne foto +Pushimore ne Oborr
Shtepija Shitet Komplet siq shifet ne fot me mobile komplet
Shtepija i ka dokumentacionin komplet pronai Shqiptar
Te interesurit te lajmrohen ne nr 044 297 065 dhe 049 297 065

Postuar nga on . ne Shtepi

Dy shtëpi në lagjen e spitalit,afer furra Diellza 2
Shtëpitë lëshohen ndaras e po ashtu edhe katet e shtëpisë.
Dy shtëpitë kan nga dy kate dhe njëra edhe katine tretë pothuajse të përfunduar me hyrje të veqntë.
Shtëpia 3 kateshe posedon nje kat me një dhomë gjumi,sallon të madh dhe kuzhinë të hapur,banjo dhe korridor,dhe terrase shumë të madhe .Kati i dytë 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhinë të hapur,ballkon dhe banjo të madhe.Kati i tretë sipas interesimit mund të përfundohet në nje afat të caktuardhe posedon:1 dhomë gjumi,sallon të madh me kuzhinë të hapur,ballkon të madh dhe banjo,nga salloni ke qasje edhe në një pjese të rregulluar nën kulëm që mund të shërbej si biblioteke,dhomë pune apo diçka tjetër.Kjo shtëpi ka të rrgulluar sistemin e ujit me pompe.Ngrohja bëhet me termo.Kjo shtëpi posedon foto ndërsa tjetra
jo .Shtëpitë posedojnë dy garazha të mbyllura dhe podrum.
Çmimi : i njërës 600euro dhe tjetrës 350euro

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483