Postuar nga on . ne Shtepi

OFROHET PER SHITJE VILE 3 – KATESHE NE XHAFZOTAJ, SHIJAK. KJO PRONE PERBEHET NGA 6 DHOMA GJUMI, 3 BANJO, GUZHINE, SALLON DHE KORIDOR PREJ 32 m2. VILA ESHTE E NDERTUAR ME PUNIME CILESORE DHE KA MUNDESI NDARJE NE APARTAMENTE PRIVATE SEPSE SECILI KAT KA PAISJE ELETRIKE, HIDRAULIKE, SISTEM FTOHJE DHE NXERJE AUTONOME SIPAS STANDARTEVE BASHKOHORE EUROPIANE. MUND TE SHDERROHET NE HOTEL, MOTEL, SHKOLLE OSE MUND TE BEHET OBJEKT PER DASMA. SECILI KAT ESHTE 200 m2 PLUS TRUALLI 1200 m DHE CDO KAT ESHTE I RRETHUAR ME VERANDA. PRONA KA DHE VENDIN PER GARAZH E PER PISHINE SIPAS DESHIRES.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NUMERIN: 0685791245
CIMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia gjendet nkoder tminatorve aty ku ka shqiptar e krejt tperzim minoritete.. Shtepi a mundet ndoshta edhe pak ma lir me marveshje.. Ka dy dhoma sallon me kuzhin dy koridora shpajz po edhe banjo ka edhe obor sa me parko veturen po edhe pak bashqe

Postuar nga on . ne Shtepi

Objekti Gjendet ne Hyrje të Vushtrris (maxhistralja) nga Mitrovica perball Kosova Petrolit mu ne skaj të Maxhistrales.

Objekti ështe i përshtatshëm për Shum Veprimtari:

Hotel-Motel
Spital etj.

Objekti Posedon Leje Nderimin P+2, banimor-afarist dhe është rrethe 800m2

Siperfaqja e pronës është 3.31m2
Posedon 12 dhoma
Lokal me kfadratur rrethe 160m2
Bodrum me 100m2
Rezervuar per ngrohje qendrore me 2000L
Dritaret anësore nga hyrja janë te Blinduara
Materiali ndertimor është i kualitetit të larte dhe eshte Importuar nga Gjermania

Për më shumë hollësi te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit:

+386-49-674-613
+377-44-952-804

e-mail. erton_beka@hotmail.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shiten dy shtepi tri kateshe,me 3 ari truall.Secila nga shtepite ka hymje te veqant dhe ndodhen afer tregut te gjelbert ne Prishtine,rruga”Gjergj Fishta”nr 16.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes ose nderroi shtepin ne Banje te Pejes, me 8.5 ari truall. Shtepia gjindet mbrapa Hotelit Onix, afer shkolles fillore. Shtepia eshte ndertuar 2001, dhe ka 4 dhoma 4×4, nje koridor te gjate nje banjo dhe nje ballkon te madhe. Shtepia ka gjithe infrastrukturen dhe dokumentacion te duhur.

Postuar nga on . ne Shtepi

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE. SHTEPIA KA MUNDESI ZGJERIMI NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE.

SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR). LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES. NE PLANIN E KOMUNES PERBALL SHTEPISE DO TE KETE SHKOLLE FILLORE, QERDHE, BASHKESI LOKALE, AMBULLANTE ETJ…

TEL. +386 (0)49 / 406 – 409

PRANOJM BASHKPUNIM NGA AGJENSIONE DHE AVOKAT PER SHITJEN E SHTEPISE

Postuar nga on . ne Shtepi

Pershkrimi

Shes dy shtepi- vila te pa meremetuara ne Vitomirice, te ndertuara me standarde Zvicerane, njera gjendet 300 m larg kurse tjetra eshte buze magjistrales Peje-Istog-Mitrovice. Vilat jan te njejta dhe kan afro 160 m2
Kati perdhes ka sallonin e madh, kuzhinen me salle ushqimi me dalje ne terrace, banjo me WC dhe nje dhome pune (ose fjetje).
Kati lart ka nje dhome te madhe (sallon)me ballkon dhe dy dhoma fjetje, dhe banjo e WC.
Kane edhe garazh per nje veture
SHTEPIT SHITEN NE GJENDJE TE PA MEREMETUAR POR NE FOTON 2 ESHTE PREZENTIMI SI DO TE DUKET KUR TE MEREMETOHET.
çmimi i asaj 300 m larg magjistrales eshte 39000 euro kurse i asaj 50 m afer magjistrales(vendi i pershtatshem per ndonje lloj biznesi) eshte 47000 euro.
Per me shume informata tel. i pronarit ne zvicer 0041793148702 ose ne Kosove 0037745250554

Postuar nga on . ne Shtepi

Jap shtepin me qera ne lagjen nici, shtepija eshte 2 katshe dhe nenkulmi, shtepija i ka 250 m2 kati i par ka sallon, kuzhin, banjo, garazh, dhe kopsht, ndersa kati i dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo, dhe nenkulmi e ka nje dhom. Shtepija e ka nxemjen qendrore me dru dhe rrym dhe eshte e mobiluar çmimi diskutohet

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtepi private ne zonen periferike te qytetit te Elbasanit ,me nje siperfaqe prej 100 m2 dhe me 2000 m2 toke te shfrytezueshme perreth shtepise.Per detaje te metejshme na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepia eshte e kompletuar nga jashte me punime grafiato mbrenda ka dhome gjumi 4 me 4 dhome pritje 6-5 +aneks guzhine dhe dhome gjumi 5 me 5 me sallon dhe ballkon + 1 guzhine jashte shtepie me permasa 4-4 cmimi i diskutushem

Postuar nga on . ne Shtepi

Shes shtepine 4 kateshe ne rrugen Hazhi Zeka afer Mursel Shumarit Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha paisjet qe jane aty. Perdhes gjindet garazha me dere elektrike nje dhome e vogel dhe podrumi. Kati 1,2 dhe 3 muhd te ndahen ne tri banesa nga 70m2. Ne nenkulem jane 2 rezervuar me 2000 L uje me ramje te litre. Shtepia i ka dy ore elektrike dhe instalimi i gatshem per perdorim te gjeneratorit. Cmimi 120000 Do ta konsiderojme qdo oferte serioze. Kam shume fotografi tjera, nese doni me shume foto ma dergoni nje email ose edhe me shpejt per mes Viber-it. Vala 044 127 487 Mobile ne Angli (Viber) +44 7979 950 901 e imailit ; skendereli@yahoo.com Shepia e ka tatimin e prones te pagur deri ne Dhjetore 2014. VLEESIMI I KOMUNES MOMENTALISHT ESHTEPER SHTEPI BANIMI ME 280m2 €140.000 KJO ESHTE NJE ZBRITJE NGA VITI 2006 KUR VLERESIMI I KOMUNES KA QENE t €159.600.

Postuar nga on . ne Shtepi

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem
kontakti:0682365814/0693375832

email:gertil-musaj@hotmail.com

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483