Postuar nga on . ne Banese

Përshëndetje të nderuar Klient. Lëshoj Banesën me qera për ballë Mega Marketit “Mentori” për ballë banesave të Vizionit. Banesa gjindet në katin e parë dhe posedon 2 dhoma gjumi: banjon: kuzhinen me sallon. Ju Mirepresim të nderuar Klient Personi Kontaktues: Selim Shabani Tel: 044-694-141

Postuar nga on . ne Banese

Përshëndetje të nderuar Klient. Lëshoj Banesën me qera për ballë Mega Marketit “Mentori” për ballë banesave të Vizionit. Banesa gjindet në katin e parë dhe posedon 2 dhoma gjumi: banjon: kuzhinen me sallon. Ju Mirepresim të nderuar Klient Personi Kontaktues: Selim Shabani Tel: 044-694-141

Postuar nga on . ne Banese

Vendodhja ne qender te qytetit te Shkodres: Rr. “Lek Dukagjini” mbas teatrit “Migjeni”
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor, me nje siperfaqe prej 76,6m².

Aprtamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon + aneks, banjo e bollshme (me dush) dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit:
-dritaret me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme dhe dera e jashtme druri(e blinduar),
-dyshemeja e dhomes se gjumit dhe salloni te shtruar me parket,ndersa banjo, koridori dhe aneksi me pllake
-hidroizolim (mbrojtje ndaj lageshtires).
Apartamenti ofron nje pamje te kendshme te Shkodres, larg zhurmes dhe pluhurit

Cmimi 50000€
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen: Rr. “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi Dugajve te Reja
Shkoder

Postuar nga on . ne Banese

Vendodhja: ne fund te Rusit (tek kryqezimi i rruges per Dobrac), eshte i pozicionuar ne katin e V-te te nje pallati te vjeter VI-katesh.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 52m² dhe perbehet nga:
-dhome gjumi
-sallon + aneks
-ballkon i mbyllur
-koridor i bollshem
-banjo

Ne koridor ka vend per vendosje raftit, si dhe shtepia ofron mundesi per vendosjen e oxhakut.
Pozicionimi i tij ne katin e V-te mundeson mbushjen me drite gjate gjithe dites (paradite dielli bie nga salloni dhe mbasdite bie nga dhoma e gjumit),
si dhe nuk lejon ndotjen ndaj pluhurit te rruges dhe zhurmave. Cmimi per kete objekt eshte 30 milion leke.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen:
Rr. “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi Dugajve te Reja
Shkoder

Postuar nga on . ne Banese

Vendodhja: ne Parruce ( siper bar “Lira”) eshte i pozicionuar ne katin e III-te te nderteses (pallat i vjeter) me nje siperfaqe prej 66m².
Apartamenti perbehet nga:
-2 dhoma gjumi
-sallon
-aneks
-banjo
-ballkon (me pamje nga rruga) -jo i mbyllur, hyrje-dalje nga njera dhome e gjumit
-vend ne koridor per vendosjen e rafteve ose per krijimin e nje depoje
(mobiljet dhe paisjet e tualetit jane ne gjendje te vjeter per shkak se ka vite qe nuk eshte ne perdorim)
Cmimi ketij objekti ehste 35000 euro

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen:
Rr. “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi Dugajve te Reja
Shkoder

Postuar nga on . ne Banese

Shitet banesa banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka 1 dhom te dites 1 dhom te fjetjes, kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon dhe eshte ne katin e tret. Te interesuarit luten qe te kontaktojne pronarin Zt Ferki Duraku ne : 044520882 ose ne londer Bedri duraku – 00442076306526 – 00447813343477 ose ne Email : bedrilumnijeduraku@hotmail.co.uk

Postuar nga on . ne Banese

Vendodhja: tek kryqezimi i ish-deges,ne Sarreq dhe eshte i pozicionuar ne katin e III-te te nderteses (pallat i vjeter) me nje siperfaqe prej 85m².
Apartamenti perbehet nga:
-dhome gjumi matrimoniale
-dhome gjumi teke
-banjo (me dush)
-ballkon i bollshem i mbyllur (ne perdorim per kuzhinen)
-sallon i madh (ne perdorim si dhome ndenje + dhome ngrenieje)

Apartamenti eshte ne gjendje teper te mire, i mobiluar me te gjithe paisjet e nevojshme te stilit modern per nje jete komode, i pajisur me kondicioner por gjithashtu ofron mundesi edhe per ngrohje me dru (ne deshire te klientit)
Dyshemeja e shtruar me pllake dhe dyert druri.
Ofron nje cmim te arsyeshem dhe konkurues ne treg (mund te blihet me gjithe mobiljet ose bosh).

Postuar nga on . ne Banese

Vendndodhja ne zemer te Shkodres: ne fund te rruges G’juhadol
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nderteses (me ashensor) me nje siperfaqe prej 72 m².

Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon + aneks, banjo, koridor dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit:
-ofron mundesi per vendosjen e pllakave/parketit (ne deshire te klientit), te perfshira ne cmim
-ofron mundesi per zgjedhjen e dyerve te brendshme (perfshihet ne cmim),
-dera e jashtme druri,e blinduar
-dritaret plastike dhe dopio xham,
-gjithashtu ofron mundesine e zgjedhjes se paisjeve te tualetit
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks prej pese ndertesash IV-kateshe ku ne secilen hyrje kati i I perbehet nga njesi tregtare (dyqane, zyra, etj.)
Karakteristike eshte lulishtja e ndodhur ne kete kompleks qe ofron mundesi argetimi si dhe sigurie per femijet tuaj. Gjithashtu ofron mundesi per parkimin e automjeteve, gjithmone per banoret
Cmimi per pagesen Cash eshte 600 €/m²
Cmimi per pagesen me keste eshte 650 €/m²

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen:
Rr. “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi Dugajve te Reja
Shkoder

Postuar nga on . ne Banese

Vendodhja: Rr. “Lek Dukagjini”, afer teatrit “Migjeni”
Apartamenti ndodhet ne katin e VII- te banimit (kati i IX-te i nderteses), pallat i ri i pajisur me ashensor me nje siperfaqe prej 76,3 m².
Aprtamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon + aneks, banjo (me dush) dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit:
-dritaret me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme dhe dera e jashtme druri(e blinduar),
-dyshemeja e shtruar me pllake,
-hidroizolim (mbrojtje ndaj lageshtires).
Karakteristike e ketij apartamenti jane dhomat me nje siperfaqe me te madhe se apartamentet e tjera te nderteses.
Perparesi i jep edhe vendodhja ne katin e siperm te nderteses qe mundeson nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres, larg ndotjes nga pluhuri rruges si dhe mundeson mbushjen me drite ne te gjithe dhomat e apartamentit.
Cmimi 600 €/m²
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen: Rr. “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi Dugajve te Reja
Shkoder

Postuar nga on . ne Banese

Vendndodhja ne lagjen “Perash” ne Shkoder, pallat i vjeter dhe apartamenti ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe prej 65m².
Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, salloni + aneks, banjo, koridor dhe ballkon.
Gjithashtu hyrja e ndodhur ne katin e pare te nderteses mundeson edhe vend nen shkallen e pallatit per vendosjen e druve ose objekteve te tjera qe deshiron klienti.
Ofron edhe mundesi parkimi ne oborrin e perbashket te lagjes. Dokumentacion i rregullt si dhe nje cmim prej 400 €/ m².

Postuar nga on . ne Banese

Aprtamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon + aneks, banjo (me dush) dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit:
-dritaret me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme dhe dera e jashtme druri(e blinduar),
-dyshemeja e shtruar me pllake,
-hidroizolim (mbrojtje ndaj lageshtires).
Perparesi i jep edhe vendodhja ne katin e siperm te nderteses qe mundeson nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres si dhe larg ndotjes nga pluhuri rruges.

Postuar nga on . ne Banese

jepet apartamenti i mobiluar ne tirane te komuna e parisit i mobiluar 1+1 me mundesi parkimi.692111915
42248555

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483