Postuar nga on . ne Banese

Banesa posedon:dy dhoma gjumi,dhom dite
oferta vlen per student-e
depoziti i obliguar

Postuar nga on . ne Banese

Shitet Banesa 68m2 ne Fushekosove (prapa shkolles Mihal Grameno eshte afer kopshtit Bota Magjike)
banesa ka:
1 dhome dite+kuzhina
1 dhome gjumi
1 banjo
1 shpajz
ballkoni i perbashket me dhome dite+dhome gjumi
banesat jane ndertuar nga Cima SHPK
per qdo info na lajmroni ne nr 045500154

Postuar nga on . ne Banese

Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari;Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 €

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel: 044/338-979; 044/315-044; 044-134-915

Viber: + 377 044/338-979; + 377 044/315-044; + 377 044-134-915

Postuar nga on . ne Banese

Jepet apartamenti me qera 1+1 te komuna e parisit i mobiluar me mundesi parkimi.
kontakto: 692111915
42248555

Postuar nga on . ne Banese

Zona/Rruga : Stacioni i trenit

Tirane, prane stacionit te trenit shiten 4 apartamente ne strukture 2+1 dhe 1+1:

- ap. 113.94 m2, k.11
- ap. 104.26 m2, k.10
- ap. 111.6 m2, k.13
- ap. 79.6 m2, k. 10

Per me shume kontaktoni ne numrin: +355 68 20 56 356 ose na shkruani ne e-mail: imobiliare@pespagroup.com

Postuar nga on . ne Banese

Jepet shpija me qera1+1 te komuna e parisit e mobiluar kati II me mundesi parkimi.
300 leke
cell 692111915
tel 42248555

Postuar nga on . ne Banese

Shitet banesa dydhomëshe përballë Grand Hotelit – Zona Qendër e ngushtë e Prishtinës. Banesa është ndërtim i vjetër, ka sipërfaqe neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe gjindet në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në nje vend shumë të qetë dhe ka: Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari ( ka mundësi ndarje edhe të një dhome);Dhomë gjumi; Koridor të gjatë; WC, dhe ballkon/terasë përgjatë gjithë banesës.Banesa është e rinovuar/mobiluar (kuzhinë të re, nxemje qendrore, Internet-Kabllovik, derë të blinduar, dhe një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka ashensor në gjendje të rregullt, dhe siguri mjaft të lartë pasi që qasje në parkingun per vetura dhe hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët.

Banesa ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë) dhe bartja e pronësisë tek blerësi mund të bëhet menjëherë.

Çmimi: 2 000 €/ m²

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

044/315-044; 044/338-979 dhe 044-134-915

Postuar nga on . ne Banese

Jap apartament me qera ngjitur kompleksit Xixa prane shkembit te kavajes Durres , apartament i ri Bashkohor me te gjitha paisjet Moderne

Postuar nga on . ne Banese

2% Oferta Kredi nga € 15,000 për të 15 milionë euro

 
ofrojnë shërbimet e mëposhtme: refinance ** kredi përmirësim në shtëpi * shpikesit * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * i dytë peng hua * * Kredi personale komerciale * ndërkombëtare hua hua * Kompania * Ne ofrojmë kredi në një normë të ulët interesi prej 2% dhe një minimum prej shumës së kredisë në maksimum prej 15,000.00 euro në 15 milion euro. Ne jemi një kompani e njohur e regjistruar dhe legjitime. Miratuar nga Qeveria e Këshillit të Çështjeve Financiare Mbretërinë e Bashkuar, dhe ne japim kredi për individët në nevojë për ndihmë financiare në ato komoditet me normat e të arsyeshme të interesit. A keni kredi e keqe ose ju jeni në nevojë për para për të paguar faturat? E-mail: joes.finance_firm@rocketmail.com ju lutem shkruani përsëri nëse të interesuar. duke pritur për përgjigjen tuaj të shpejtë; do të ju dërgojë një formular aplikimi kredi për të mbushur. asnjë sigurimeve shoqërore dhe nuk ka kontroll kredive, dhe 100% e garantuar. ne shikojmë përpara për të na lejojë të jetë me shërbim të mirë për ju.

Email: livefinance06@gmail.com

Tel: 447024033935

Postuar nga on . ne Banese

shes banesa 60-70m2.banesat jane 1+1+wc.pallati eshte i ri me lift dhe me te gjitha punimet shume cilesore.banesat jane ne okazion.kane pamje dhe nga deti.pallati eshte 50m larg detit.kushtojne 420 eurom2 i diskutueshem ne varesi te pageses kesh.

Postuar nga on . ne Banese

Shitet ambiente per zyra apo banimi , pran bashkise Durres rr.H.Troplini . lgj nr3 sip 98 m katrore,
Restaurim modern aktualisht funkionale si show room dhe studio projektimi po ashtu per banim
. Cmimi 1500 metri katror ( i diskutueshem )

Postuar nga on . ne Banese

Shitet banesa 44m²(sipas dokumentacionit) 52m²(sipas gjendjes faktike). Banesa eshte ne perdhes te nderteses e cila gjindet ne lagjen Ortakoll, m’u perball shkolles fillore “Abdyl Frasheri”. Banesa eshte e pershtatshme per aktivitete ekonomike(zyre,ordinanc,mini furre,embeltore etj) Dokumentacioni i rregullt, dhe bartja mund te behet menjehere. JU LUTEMI TE NA KONTAKTOJN VETEM PERSONAT SERIOZ.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483