Banese ne Fushe KosoveBanese per Shitje
Cmimi:
55000 €
afer Mobileria Doni
Qyteti:
Fushe Kosove
Informatat
Siperfaqja:
77 m²
Dhoma:
2
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Abdullahu
E-mail:
e-mail
Telefon:
045353053

Pershkrimi

Shitet Banesa ne Fush kosov afer Mobileria Doni Kati i 3.Banesa ka keto renditje ,Dhoma e pritjes me Kuzhin ,dy Dhoma gjumi Banjo Ballokon i madh dy Koridore ,Nxemje qendrore Uje 24 ore plus me rezervar Rym 24 ore plus me invertor,Banesa eshte tersisht e mobiluar Dhoma e pritjes me Kuzhin komplet Dhoma e fjetjes komplet Dhoma e femive komplet ,Ka 77 m2 ,Lifti ne qarkullim plus interfon ,Shkollen fillore dhe te mesme eshte 50 metra ,eshte shum pak e banushme afer 7 muaj Shitet komplet me mobile.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483