Banese me qera ne PrizrenBanese per Qira
Cmimi:
100000 €
Objekti i Firmes NTN MIRI shpk , te rrethi perballe Ben-Af
Qyteti:
Prizren
Informatat
Siperfaqja:
104 m²
Dhoma:
6+
Banjo/Wc:
2
Garazhe:
Jo
Kontaktet
Emri:
Korab Kastrati
E-mail:
e-mail
Telefon:
044184910

Pershkrimi

Jepet me qera Banesa 4 dhomshe+kuzhine 104 m2 + 80 m2 terrase kati 1 banimi,

Kjo eshte e destinuar per Kopsht per femije dhe qerdhe private.Ka nje pozite perfekte .

Ne objektin jane 100 familje.Banesa eshte pa mobilim. Behet sipas marveshjes dhe cmimit .

Adresa: Objekti i Firmes NTN MIRI shpk , te rrethi perballe Ben-Af.
cmimi i shitjes se kesaj banese eshte 100.000 euro.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483