banesa ne shitjeBanese per Shitje
Cmimi:
80000 €
Rruga dardania afer bashkesis lokale 3
Qyteti:
Prishtine
Informatat
Siperfaqja:
65 m²
Dhoma:
2
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Po
Kontaktet
Emri:
lumbardh
E-mail:
e-mail
Telefon:
044114262

Pershkrimi

shes banes ne lagjen dardania afer bashkesis lokale 3
kati perdhes 65m2 hapsir banuese ka 2 hyrje ka
*1 sallon
*2 dhoma gjumi
*1 banjo
*1 shpajz
*1kuzhin
*podrum 10m2 dhe
*1 verand jasht baneses
*1 garazh 13m2 i qmimi 5000 euro extra qimit te baneses
dhe esht e pershtatshme per lokal afarist ordinanc
apo furr buke.
esht ndertim i para luftes
bej ndrrim edhe me kerr
80.000 euro +5000 euro garazha
info 044 / 049 114 262

Tags: , ,

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483