Banesa ne PrizrenBanese per Shitje
Cmimi:
72200 €
Rr. William Walker, Blloku A2/4
Qyteti:
Prizren
Informatat
Siperfaqja:
92 m²
Dhoma:
3
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Parking
Kontaktet
Emri:
Blendi
E-mail:
e-mail
Telefon:
044188668

Pershkrimi

Shitet Banesa e cila gjendet te ish putniku perball mobileris Bellona ne Rr”William Walker” në Prizren Blloku A2/4,e vertetuar pran gjykatës në Prizren konkretisht banesa ndodhet në katin I(parë) me siperfaqe prej S=91.55m2+34.90 m2 terase e cila perbehet prej 3 dhoma fjetje,1 kuzhin me sallon dhe 1 Wc-se.Per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit – 044-188-668

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483