Author Archive

Postuar nga on . ne Banese

Zyra për Patundshmëri “Sabba Group”ka në shitje banesën në lagjën Iliria III/32 në Gjilan,(Përballë kombinatit të duhanit),Banesa gjendet në katin e V.
Banesa ka këtë përbërje:
Sallon me kuzhinë,tri dhoma të gjumit,dy banjo,dy balkona dhe dy shpajza.
Banesa ka mundësi të ndarjes fizike 95m2 dhe 40m2,per arsyje se banesa është në formë të shtëpis dy katëshe.
Çmimi sipas marrëveshjes

Zyra për Patundshmëri “Sabba Group” në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri “Sabba Group”ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:”Sabba Group”,Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan

Postuar nga on . ne Toke

NE SUSHICE VETEM 10KM NGA KRYEQENDRA E PRISHTINES,SHITEN 12 ARI TROLL ME INFRASTRUKTURE,RRUGE TE ASFALTUAR,RRYME,UJE TE GJITHA VETEM ME NDERTU SHTEPI,QMIMI i aresyeshem ju lutem per oferta serioze ne tel 044429489-049499997 ose ne www.compromiso-ks.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shitet shtëpia afër shkollës fillore Dardania në Pejë. Shtëpia është 100 m2, ka podrom me parket prej 16.40m2, shupë për lëndë djegëse(qymyr apo dru), me ngrohje qendrore, Pronë e trashëguar d.m.th. shqiptari, me dokumentacion të pastër, posedon 5 ari vend-katror 25 x 25, në vend të qetë dhe pjesë ideale të qytetit.. Qmimi fiks

Postuar nga on . ne Banese

Ne Lagjen MATI 1, Bregu i Diellit-perballe Banesave te Bardha ne Prishtine.
leshohet Banesa moderne me qira ne nje lagje te preferuar te Prishtines me 60m2, 1 dhome gjumi, Qendrim Ditor, Kuzhine, Banjo, Ballkon, Podrum, Garazhe. Ka pamje te bukur nga Ballkoni. Ndertim i ri sipas standardeve te mira, Ashensore, Termoizolim dhe turra te fasades, me mirembajtje dhe UJE 24 ORE, lojera per femije. Leshohet direkt nga pronari. E BANUESHME MENJEHERE,tani ka edhe roleta veneciane.Banesa eshte ne katin perdhes dhe eshte e pa mobiluar, dmth leshohet me qera pa mobilje.Banesa eshte e re.Per me shume kontakto ne nr 044-202-982 ose ne 00447877344213.

Postuar nga on . ne Banese

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara dhe ne nje nga komplekset me te mira te kesaj zone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Kompleksi eshte ndertuar vitet e fundit dhe eshte i perbere nga 3 pallate dhe 4 vila te cilat jane te survejuara nga kamera sigurie dhe me roje 24 ore. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe ka nje organizim te kendshem, i pajisur me FAN COIL ftohje/ngrohje sistem autonom, dere e blinduar. Sallon i madhe + 2 dhoma + 2 tualete + verande + mini ballkon. Shitet sebashku me nje garazh me siperfaqe 15 m2, apartamenti komunikon me garazhin direkt me ashensor. Pamje nga liqeni, orientim lindje. Kompleksi ne te cilin ndodhet, punimet cilesore te kryera ne pallat dhe ne apartament, zona ne te cilen ndodhet, cmimi me te cilin shitet, e bejne kete apartament nje okazion. Per me teper na kontaktoni.

Cel. : 0684022443 / 0682059780

Postuar nga on . ne Lokal

Banese me qira ne Qender, te 4 llullat (mrapa teatrit), kati I, 100 m2, banesa ka kete renditje , nje dhome dite + kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, dy ballkone e pa mobiluar.
Banesa mund të përdoret si lokal.

049/ 520 039
038/ 223 813
e-mail: agency.eni@gmail.com

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtepi ne Peje komplet e renovuar brenda dhe jashte ne 2012 :
Dyer e Dritare ( lesna), SIstemi i Ujit ( jakomini), Kanalizimi, Rryma, Banjot, Izolim me stiropor 10cm., Fasada etj etj…me nje fjale te gjitha …
Shtepia e ndertuar ne 4 ari toke.

Mund te me kontaktoni nga ora 10-22 ose me Email.

CMIMI I NEGOCIUESHEM

044/207-461
049/226-223

Postuar nga on . ne Banese

Shitet banesa ekskluzive në Prishtinë, kati i trete, me siperfaqe 168 m2. Banesa perbehet prej sallon me kuzhine, 4 dhoma te fjetjes, 1 dhome e punes, 2 banjo, 2 ballkona. Banesa posedon edhe 2 parkingje per 2 vetura. Banesa shitet komplet e mobiluar. E gatshme per bartje pronesie ne bleresin. Banesa eshte bashkim i dy banesave me dy pale dokumenta

Postuar nga on . ne Toke

KTO TROJE (3,4,5 ari,KATRORE GJINDEN NE LAGJE TE BANUAR ,ME GJITH INFRASTRUKTUREN,UJE,RRYME,KANALIZIM,ASFALLT.PASTER DHE QETE PER BANIM INDIVIDUAL. RRUGA BAHRI KUQI, E ASFALLTUAR PER GOJBULE. PO TA MERRNI TOPTAN QMIMI BIE MJAFT SHUME. TEL. 044143989. PRONE SHQIPTARI PREJ FILLIMIT,PERKTHIMI MENJEHERE.3200/ari

Postuar nga on . ne Shtepi

Shtëpia ka 6 dhoma plus 1 sallon ka 2 banjo 2 wc është e ndertume ne vitin 2011 ka 3.6 ari trullë me shpi e me krejtë.
Ka infrastruktur te plotë
Shtepija gjindet ne lagjen Mirusha rruga Muharrem Korteshi. Per me teper info.lajmeroni ne numrin tel shtepiaj ka 6 dhoma plus 1 sallon ka 2 banjo 2 wc është e ndertume ne vitin 2011 ka 3.6 ari trullë me shpi e me krejtë.ka infrastruktur te plotë
Shtepija gjindet ne lagjen mirusha rruga muharrem korteshi.per me teper info.lajmeroni ne numrin tel +43/6503000420 ose ne facebook/ shefket kokallar

Postuar nga on . ne Banese

Ne Lagjen MATI 1, Bregu i Diellit-perballe Banesave te Bardha ne Prishtine.
leshohet Banesa moderne me qira ne nje lagje te preferuar te Prishtines me 60m2, 1 dhome gjumi, Qendrim Ditor, Kuzhine, Banjo, Ballkon, Podrum, Garazhe. Ka pamje te bukur nga Ballkoni. Ndertim i ri sipas standardeve te mira, Ashensore, Termoizolim dhe turra te fasades, me mirembajtje dhe UJE 24 ORE, lojera per femije. Leshohet direkt nga pronari. E BANUESHME MENJEHERE,tani ka edhe roleta veneciane.Banesa eshte ne katin perdhes dhe eshte e pa mobiluar, dmth leshohet me qera pa mobilje.Banesa eshte e re.Per me shume kontakto ne nr 044-202-982 ose ne 00447877344213.

Postuar nga on . ne Shtepi

Vile 3 kateshe.Kati i 1 me 3 hyrje kati i 2 me dy hyrje ndersa kati 3 me 6 dhoma dhe me dy banjo.
Plus 400 metra toke.Adresa tek UZINA E AUTOTRAKTORAVE .
Siperfaqja e shtepise eshte 400 metra katerore.CEL:0682451251
Me marrveshje.

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483