Apartamente me pamje nga detiBanese per Shitje
Cmimi:
40500 €
Uji i Ftoht
Qyteti:
Vlore
Informatat
Siperfaqja:
45 m²
Dhoma:
1
Banjo/Wc:
1
Garazhe:
Po
Kontaktet
Emri:
Irea Property
E-mail:
e-mail
Telefon:
+355692125229

Pershkrimi

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me nje pamje magjepse nga Deti gadishulli i Karaburunit ishulli i Sazanit dhe qyteti i Vlores.Residenca perbehet nga 3 blloqe banimi me nga 3-4 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh si dhe parkim nentoksor.Ne kete residenc ofrohen per shitje Studio Apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme qe fillon nga 45 m2.

Cmimi fillon nga 900 euro/m2 ose 40 500 euro per njesi banimi

Tags: , , ,

Egodita.com © 2012 Web Faqe per listimin e patundshmerive ne Kosove dhe Shqiperi / info@egodita.com / 049 GODITE / 049 463-483